صرافی بایننس بزرگترین بروزرسانی خود را انجام داد

بزرگترین بروزرسانی تاریخ صرافی بایننس انجام شده و سرعت معاملات در این صرافی را ده ها برابر افزایش داده است.

0 48

صرافی بایننس طی دو سال گذشته در حال توسعه و اجرای بروزرسانی جدیدی بوده است تا سرعت مورد نیاز (این صرافی) برای روند صعودی پیش روی بازار رمز ارز را تامین کند.

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل صرافی بایننس اعلام کرد که بزرگترین آپدیت این شبکه را در تاریخ 28 ژوئن انجام داده است که این آپدیت بزرگترین صرافی رمز ارز جهان را سریع تر از قبل می‌کند.

 

پیش بینی بازار گاوی بعدی

تمامی کد های پلتفرم معاملات بایننس بازنویسی شده‌اند و موتور تطابق را به زبان برنامه نویسی جدیدی تبدیل کرده‌اند. گفته می‌شود این آپدیت ، بزرگترین بروزرسانی طی دو سال اخیر است. این بروزرسانی می‌تواند تا 10 برابر سرعت معاملات را برای روند گاوی بعدی بالاتر ببرد. سی زی (CZ) همچنین افزود :

«به صورت تئوری این بروزرسانی می‌تواند محدودیت حجم ترافیکی را تا 100 برابر کاهش دهد. اما وقتی زمان عمل فرا می‌رسد، برخی سیستم های دیگر ممکن است موقتا با نقاط ضعفی روبرو شوند ولی به زودی این نواقص نیز رفع می‌شوند.»

او در ادامه گفت:

«این بزرگترین آپدیت تا به امروز است. ما موتور تطابق خود را به زبان برنامه نویسی جدیدی تبدیل کرده‌ایم ( و تمام کدها را در صورت لزوم بازنویسی کرده‌ایم). این آپدیت فقط برای افزایش سرعت شبکه انجام شده است که آماده سازی آن 2 سال زمان برد و حال برای موج بعدی بازار رمز ارزها حاضر است.»

منبع : www.cointelegraph.com

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.