شش تقویم برتر ارز رمزنگاری ‌‌شده

تقویم ارزهای ‌‌رمزنگاری ‌‌شده مدتی است که با هدف انتشار رویدادهای مهم مرتبط با دنیای ارز رمزها شروع بکار کرده‌‌‌‌اند. این مطلب به طور خلاصه اما دقیق شش تقویم برتر ارزهای ‌‌رمزنگاری ‌‌شده را معرفی و مزایا و معایب هرکدام را برشمرده است.

0 79

دنیای ارز رمزها پر تب ‌‌و تاب و مبهم است. هر روز که سپری می‌‌شود ما شاهد رویداد‌‌های غیرمنتظره‌‌ای در رابطه با این ارزها هستیم. از سیمنارها و کنفرانس‌‌هایی که برگزار می‌‌شود تا افت یا افزایش قیمت برخی از سکه‌‌ها، همه از اتفاق‌‌هایی هستند که به طور معمول در جهان ارز رمزها به طور مداوم روی می‌‌دهند. رویدادهای رمزنگاری بزرگ و کوچک باید در راهبردها و مسیرهای سرمایه‌‌ گذاری معین شوند. ما شش تقویم مهم مرتبط با ارزهای رمزنگاری ‌‌شده را در این مطلب برای شما گردآوری کردیم.

Coinmarketcal

Coinmarketcal سال پیش به وجود آمد و احتمالا یکی از بهترین سایت‌‌های شناخته شده در نوع خود است. این سایت به تدریج معیارهای فهرست ‌‌بندی خود را به منظور توسعه داده‌‌های تهیه ‌‌شده جامعه و کاربرد معقول این اطلاعات بازتعریف کرد. به علاوه، Coinmarketcal به منظور فهرست ‌‌بندی رویدادهای کلی ارز رمزها برای بازیدکنندگان این امکان را فراهم ساخت که بتوانند داده‌‌ها را براساس سکه، نوع و صرافی فیلتر و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. Coinmarketcal با کمک ربات توییتر یا تلگرام یا خبرنامه ایمیل تمامی اخبار و رویدادها را پوشش می‌‌دهد.

Six of the Best Cryptocurrency Calendars

کوین‌‌ مارکت ‌‌کپ

شاید کوین ‌‌مارکت‌‌ کپ (Coinmarketcap) برای انتقام از کوین ‌‌مارکت ‌‌کال که نامش را از آن‌ها وام گرفته، تصمیم گرفته است تا مدل تجاری هم نامش را به کار بگیرد. درحالی‌‌که صفحه رویدادهای کوین‌‌مارکت‌‌کپ به نظر ناقص می‌‌رسد، اما برای پیگیری کنفرانس‌‌های مرتبط با بلاک چین مناسب است. این امر باعث می‌‌شود که بازدیدکنندگان ناچار باشند صرفا رویدادهای مرتبط با کنفرانس‌‌ها را که در سال برگزار می‌‌شوند، مشاهده کنند.

کریپتوکل

کریپتوکال (Kryptocal) فهرست عرضه اولیه سکه‌‌ها را با اخبار کلی و رویدادها ترکیب می‌‌کند و به کاربران امکان فیلتر اطلاعات بوسیله سقوط قیمت‌‌، کنفرانس‌‌ها، شاخه‌‌ها و جلسات را می‌‌دهد. برای مثال اگر مایل باشید که رویداد‌‌های مرتبط با بیت کوین کش را مشاهده کنید، برای این منظور صفحه‌‌ جداگانه‌‌ای در کرپتوکال تعریف شده است. حقیقت آن است که کریپتوکال نمی‌‌تواند با فهرستی که کوین‌‌مارکت کال ارائه می‌‌دهد رقابت کند، اما همچنان باید آن را سایتی با طراحی خوب تلقی کرد.

Six of the Best Cryptocurrency Calendars

کریپتو کلندر

کریپتو کلندر مانند برخی از ویژگی‌‌های سایت‌‌های این مطلب بدون اشکال نیست، اما در ارائه تصاویر و نمودارها و رویدادهای جهانی که هر روزه برگزار می‌‌شود، خوب عمل کرده است. قسمت جستجو آن نیز به خوبی کار می‌‌کند و شما می‌‌توانید با کمک آن تصمیم بگیرد که رویدادهای مرتبط با کدام ارز رمزنگاری‌‌ شده مشاهده کنید.

Six of the Best Cryptocurrency Calendars

کوینز کلندر

با نام‌‌های مشابهی که سایت‌‌های تقویم ارزهای‌‌ رمزنگاری ‌‌شده دارند، تمایز بین‌‌ آن‌‌ها دشوار است. کوینزکلندر (Coinscalendar) کلی به نظر می‌‌رسد، اما در چندین زمینه خوب عمل می‌‌کند. یک نمونه این موضوع، تعداد سکه‌‌ها و انواع سکه‌‌ها است که بازدیدکنندگان قادر هستند که به صورت متمایز اطلاعات مرتبط با آن‌‌ها را مشخص کنند. اگر شما در جستجوی تقویم ارز رمزنگاری ‌‌شده‌‌ای هستید که به شما اجازه می‌‌دهد تا رویدادهای مرتبط با معرفی کسب ‌‌و کارهای جدید جستجو کند، کوینز کلندر می‌‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

Six of the Best Cryptocurrency Calendars

کریپتو دیتس

کریتو دیتس (Crypto Dates) یک تقویم کاربر محور است که رویدادهای منتخب سالیانه ارز رمزها را روی تقویم گوگل پوشش می‌‌دهد. روز فعالیت Segwit، روز Ross رایگان و روز معرفی بیت کوین و بسیاری دیگر همگی در این تقویم در دسترس می‌‌باشند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.