شرکت Tron وکیل سابق سازمان SEC را به عنوان مدیر ارشد بخش حقوقی خود استخدام کرد

ترون یکی از وکیلان سابق SEC را به خدمت گرفته است تا از نظر حقوقی در ایالات متحده تجربه بیشتری را در اختیار داشته باشد. تعدادی از شرکت‌‌های کریپتویی تاکنون اعتراض خود را نسبت به قوانین بسیار سختگیرانه آمریکا ابراز کرده‌‌اند و عده‌‌ای از آن‌ها به کلی از آمریکا خارج شده‌‌اند. باید دید که دیوید لابهارت تا چه حد در زمینه مشاورت حقوقی این شرکت موفق خواهد بود.

0 75

پلتفرم بلاکچینی ترون یکی از وکیلان سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) را به عنوان مدیر ارشد بخش حقوقی خود استخدام کرد. ترون این خبر را روز 9 ژانویه با Cointelegraph به اشتراک گذاشت.

دیوید لابهارت، که پیش از این به عنوان وکیل SEC فعالیت می‌‌کرد، نقش مشاور کل این شرکت را نیز بر عهده خواهد داشت.

ترون به همراه توکن‌‌های TRX خود حضور گسترده‌‌ای را در طول سالیان اخیر در صنعت کریپتو داشته است، که تا حدودی به دلیل تلاش‌‌های مداوم عمومی‌‌سازی مدیرعامل این شرکت جاستین سون است.

ترون به عنوان یک پلتفرم جایگزین برای اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز (DApps) در اتریوم به وجود آمد و ماه گذشته به دلیل یک میلیونی شدن کاربران توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد.

بر طبق داد‌‌های CoinMarketCap، توکن TRX در طول 24 ساعت گذشته 6.4 درصد افزایش قیمت داشته و به همین دلیل بهترین عملکرد در بین بیست رمز ارز برتر را از نظر ارزش بازاری به خود اختصاص داده است.

به وجود آوردن قوانین و مقررات متناسب با صنعت رمز ارزها در بیشتر کشورها با مشکلات زیادی روبرو است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، بعضی از شرکت‌‌ها مانند صرافی بیت‌‌رکس (Bittrex) سعی دارند کاربران داخل آمریکا را از بقیه کاربران جدا کنند، چرا که قوانین موجود در آمریکا تفاوت‌‌های بسیاری با دیگر کشورها دارند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.