شرکت Qtum ویژگی‌‌های فضای ابری گوگل را به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد

Qtum در اقدامی جالب با Google Cloud وارد شراکت شده است تا کار کاربران خود را بسیار راحت‌‌تر کند. کاربران این پلتفرم دیگر نیازی به دانلود دستی بروزرسانی‌‌ها و ارتقاءها نخواهند داشت، چرا که تمامی آنها به صورت خودکار از طریق فضای ابری گوگل برای کاربران ارسال و نصب خواهند شد.

0 87

بر اساس یکی از پست‌‌های وبلاگی پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز Qtum در تاریخ 2 مه، این شرکت در حال همکاری با Google Cloud به عنوان شریک نرم‌‌افزاری است تا کاربران بتوانند با راحتی هرچه تمام‌‌تر به محصولات آن دسترسی داشته باشند.

Qtum که مانند پلتفرم اتریوم بر قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز (DApps) تمرکز دارد، پیش از این دسته‌‌ای از ابزارهای توسعه‌‌دهنده را در فضای ابری گوگل عرضه کرده بود و مقامات این شرکت امیدوارند آنها را گسترش دهند.

میگوئل پالنسیا، مدیر ارشد اطلاعات Qtum در این پست عنوان کرد، “Google Cloud شریک ایده‌‌آلی برای کمک به ما در جهت ساده کردن اکوسیستم بلاکچینی است. زمانی راه‌‌اندازی یک نود (Node) جدید کاری سخت و پیچیده بود و اکنون با استفاده از ابزارهای جدید Qtum بسیار سریع و آسان شده است.” وی اضافه کرد:

“با قابلیت دسترسی بیشتر به فناوری، امیدواریم که انجمن Qtum را تاحدی گسترش دهیم که تجربیات بیشتری را برای کاربران – از متخصصین گرفته تا افراد عادی – فراهم آوریم.”

ابزارهای توسعه‌‌دهنده شامل توسعه اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز، راه‌‌اندازی نود کامل، فورک و سپرده‌‌گذاری در Qtum هستند.

پست مذکور چنین توضیح می‌‌دهد:

زمانی که کد منبع Qtum بروزرسانی شود، فضای ابری گوگل به صورت خودکار کد را در همه جا بروزرسانی خواهد کرد و توسعه‌‌دهندگان دیگر مجبور نیستند آنها را به صورت دستی دانلود کنند تا از آخرین نسخه برخوردار باشند.

توکن شرکت Qtum پس از اعلام این خبر 7% افزایش قیمت داشت و اکنون دقیقا بعد از سی رمز ارز برتر از لحاظ ارزش بازاری قرار دارد.

در ماه ژانویه، ویژگی‌‌ دیگری به شکل مبادلات اتمی (Atomic Swaps) با استفاده از بیت کوین‌‌ عرضه شد که به کاربران اجازه می‌‌داد توکن خود را بدون نیاز به هیچ واسطه‌‌ای با یک توکن دیگر مبادله کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.