شرکت Hedera Hashgraph هیأتی از مشاورین جهانی را به همراه اعضاء Fortune 500 گرد هم آورد

Hedera یکی از نویدبخش‌‌ترین شرکت‌‌ها در عرصه اینترنت و نوآوری‌‌های بلاکچینی است. این شرکت قصد دارد با استفاده از جدیدترین الگوریتم‌‌های موجود، فضایی ایمن و سریع را برای کاربران به وجود آورد و به همین منظور هیأتی را گرد هم آورده‌‌ تا بتواند از تخصص اعضاء آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و هدف خود را بیش از پیش محقق سازد.

0 89

تیم Hedera Hashgraph پنج عضو اولیه خود را در سئول، کره جنوبی گرد هم آورد. این گردهمایی قصد دارد بهترین برنامه در خصوص نحوه‎ی کارکرد یک هیأت ۳۹ نفری را بیابد تا یک شبکه جهانی مورد اعتماد کاربران را به وجود آورد.

هدف Hedera به وجود آوردن یک اینترنت بهتر است (یک دنیای آنلاین ایمن و قدرتمند) که به صورت دفتر کل توزیع‌‌ شده عمومی می‌‌باشد. توسعه‌‌دهندگان با استفاده از پلتفرم ایمن، سریع و باثبات خود، قادر خواهند بود اپلیکیشن‌‌هایی غیرمتمرکزی را به وجود آورند که هم‌‌اکنون در دسترس نیستند.

مدیرعامل Hedera مانس هارمون پیش از آشنایی با اعضاء جدید، با ما به گفتگو پرداخت. وی هدف پشت این هیأت، موارد جدید Hedera و برنامه‌‌های آینده را توضیح داد.

ایجاد هیأتی از افراد حرفه‌‌ای

این هیأت قصد دارد به عنوان تیم رهبری در امور تصمیم‌‌گیری، برنامه‌‌ریزی و کمک به شرکت برای ماندن در مسیر موفقیت فعالیت کند. هارمون اذعان داشت که این هیأت از لحاظ صنعت و جغرافیا “بسیار متنوع” خواهد بود. همچنین، پنج عضو اول چنین ویژگی‌‌هایی را در بر دارند.

پنج عضو اول، تخصص و موفقیت خود در سرویس‌‌های مالی، حقوقی، ارتباطات از راه دور، خرده‌‌فروشی و فناوری را به این شرکت تزریق می‌‌کنند. اعضاء هیأت جدید Fortune 500 به این صورت می‌‌باشند: Nomura Holdings، DLA Pipers، Deutsche Telekom، Magazine Luiza و Swisscom Blockchain AG. هر عضو از طریق تخصص خود، قادر است درک جامعی از فناوری دفتر کل توزیع ‌‌شده و پتانسیل آن برای خلق چیزهای جدید فراهم آورد.

Hedera یک دفتر کل توزیع‌‌ شده برای اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز می‌‌باشد و به هیچ عنوان به دنبال حکومت مستقل نیست. هارمون اظهار داشت که “یک هیأت پویا که در گذر زمان تغییر می‌‌یابد”، برای مقابله با چالش‌‌ها و برآورده کردن نیازهای دفتر کل و کاربران آن در طول زمان حیاتی می‌‌باشد. با قرار دادن تیم هیأت در دو دوره‎ی سه ساله، فضا و فرصت کافی برای تمامی اعضاء جدید در دسترس خواهد بود. بر طبق گفته‌‌های هارمون، چنین چیزی از به دست آوردن قدرت اضافی توسط هر کدام از اعضاء جلوگیری خواهد کرد.

هم‌‌اکنون ۳۹ پست در این هیأت وجود دارد که به منظور فراهم آوردن تجربه، استعداد و مهارت مورد نیاز برای راهنمایی و کمک‌‌رسانی به توسعه و رشد Hedera ایجاد شده‌‌اند. هیأت مذکور با توجه به دانش خود در چندین زیرمجموعه فعالیت خواهد کرد.

پیشروی به سمت موفقیت

هارمون از گرد هم آمدن اولین اعضاء به عنوان “قدمی بزرگ برای شرکت” نام می‌‌برد. به همراه این پیشرفت، اولین فاز آزمایش انجمن به اتمام رسیده است. داده‌‌های جمع‌‌آوری‌‌شده از آزمایش‌‌ها برای آغاز فاز ۲ مورد استفاده قرار خواهند گرفت. به محض تکمیل این فاز و انجام هرگونه تغییر مورد نیاز، شبکه در تابستان سال جاری در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

در عین حال، اعضای هیأت روز پنجشنبه را به آشنایی با یکدیگر و صحبت در مورد Hedera گذراندند. تیم Hedera از وقت خود در سئول نهایت استفاده را می‌‌برد تا بازار آسیا را وارد پلتفرم عمومی خود کند. برخی نکات کلیدی این ارائه، حول موضوعاتی چون ایمنی پلتفرم و چالش‌‌های پیش روی استفاده از آن، جریان دارد. به علاوه، ثبات این پلتفرم یکی از موضوعات اصلی خواهد بود. هارمون عنوان داشت که Hedera از لحاظ اعتماد، کارآیی و عدم امکان فورک شدن، با پلتفرم‌‌های دیگر متفاوت است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.