شرکت Circle سومین گزارش حسابرسی ذخایر دلاری استیبل‌‌کوین USDC را منتشر کرد

شرکت Circle از بزرگترین ارائه‌‌دهندگان خدمات بلاکچینی است و هم‌‌اکنون اعلام کرده است که سومین گزارش حسابرسی خود را منتشر کرده است. بر اساس این گزارش، ذخیره دلار Circle بیشتر از توکن‌‌های استیبل کوین آن (USDC) هستند و همین مسئله مناسب بودن شرایط اقتصادی این شرکت را نشان می‌‌دهد.

0 76

طبق اعلامیه رسمی شرکت رمز ارزی Circle در روز 16 ژانویه، این شرکت سومین گواهی حسابرسی ذخایر استیبل کوین USD Coin) USDC) را منتشر کرده است. این گزارش توسط شرکت حسابداری Grant Thornton LLP منتشر شد.

بر اساس این گزارش، از ساعت 23:59 دقیقه روز 31 دسامبر 2018، تعداد 251,211,148 توکن USDC ارائه شده‌‌اند، در حالی که این شرکت 251,211,209 توکن در حساب‌‌های کاستدی در اختیار دارد و مازاد آن برابر با 61 توکن می‌‌باشد. اعلامیه Circle عنوان می‌‌کند:

از زمان این گزارش، میزان توکن‌‌های منتشرشده و به فروش رسیده از تراز دلار موجود در حساب‌‌های کاستدی فراتر نرفته‌‌اند.

استیبل کوین USDC یکی از توکن‌‌های مبتنی بر اتریوم و سازگار با ERC20 است که در اوایل ماه مه سال گذشته معرفی شد، درست بعد از اینکه این شرکت توانست 110 میلیون دلار جمع‌‌آوری سرمایه داشته باشد. مدیرعامل Circle جرمی آلایر در آن زمان USDC را این‌‌چنین توصیف کرد:

این توکن نسخه‌‌ای از ارز فیات است که می‌‌تواند همگام با سرعت اینترنت در اختیار عموم قرار گیرد، با هزینه‌‌ای کمتر و در حالی که امنیت بسیار بیشتری را ممکن می‌‌سازد. این توکن مطمئنا موفقیتی بسیار بزرگ جهت انتقال پول فیات برای آن دسته از مشتریان و شرکت‌‌ها است که به دنبال انجام پرداخت‌‌های دیجیتالی با استفاده از توکن‌‌ها هستند.

همانطور که Cointelegraph در ماه دسامبر گزارش داد، Circle دومین گزارش حسابرسی را منتشر کرد – که توسط Grant Thornton منتشر شد – که باز هم نشان می‌‌داد این شرکت ذخیره‌‌ای اضافی از دلار در اختیار دارد تا کوین‌‌های در گردش را پشتیبانی کند. اولین گزارش در روز 20 نوامبر منتشر شد و اطلاعات حسابرسی را از تاریخ 30 اکتبر فراهم می‌‌آورد.

همچنین در ماه دسامبر، این توکن بعد از قرارگیری در پلتفرم‌‌های OKEx و هوبی (Huobi) در ماه اکتبر، این بار در لیست‌‌بندی صرافی رمز ارز بایننس (Binance) قرار گرفت.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.