شرکت کوین بیس گزینه استفاده از شبکه SWIFT را برای کاربران خود در اروپا و آسیا راه‌‌اندازی کرد

کاربران پرتراکنش صرافی رمز ارز کوین بیس در آسیا و اروپا از این به بعد می‌‌توانند از شبکه جهانی SWIFT برای انتقال سرمایه به حساب‌‌های خود استفاده کنند. چنین کاری مطمئنا بسیاری از مشکلات مربوط به برداشت و واریز رمز ارز را از بین می‌‌برد و می‌‌تواند امنیت حساب‌‌ها را بسیار بیشتر کند.

0 80

طبق یکی از اعلامیه‌‌های رسمی منتشرشده در 22 ژانویه، کاربران پرتراکنش کوین بیس (Coinbase) در اروپا و آسیا از این پس می‌‌توانند از شبکه انتقال وجه SWIFT برای واریز سرمایه‌‌ به حساب‌‌های خود استفاده کنند.

این پست همچنین خاطرنشان می‌‌کند که “مشتریان پرتراکنش‌‌ کوین بیس‌‌ از این پس می‌‌توانند از خدمات فرابورسی (OTC) و کاستدی استفاده کنند”. سرویس کاستدی کوین بیس‌‌ – که در نظر دارد خدمات مختلفی را برای مشتریان سازمانی فراهم آورد و نگه‌‌داری گسترده از رمز ارزها را ممکن سازد – اخیرا جواز فعالیت در ایالت نیویورک را به دست آورد.

طبق این اعلامیه، خدمات فرابورسی کوین بیس‌‌ – که در ماه نوامبر راه‌‌اندازی شد – به مشتریان اجازه می‌‌دهد “تراکنش‌‌های بزرگ را با کمترین هزینه ممکن” انجام دهند.

سرمایه‌‌گذاران سازمانی در طول یک سال گذشته به شیوه‌‌ای روزافزون هدف محصولات مرتبط با کریپتو قرار گرفته‌‌اند که در حال وارد شدن به بازار هستند.

در اوایل ماه جاری، صرافی رمز ارز Seed CX – پلتفرم رمز ارز واقع در شیکاگو که به دنبال جذب سرمایه‌‌گذاران سازمانی است – والت رمز ارز جدیدی را راه‌‌اندازی کرد که از تراکنش‌‌های داخل زنجیره (On-Chain) پشتیبانی می‌‌کند.

همچنین امروز اخباری منتشر شدند که صرافی رمز ارز هوبی (Huobi) در نظر دارد استیبل کوین مخصوص خود را به عنوان بخشی از برنامه‌‌های سال 2019 عرضه کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.