شرکت سامسونگ 2.9 میلیون دلار در استارت‌‌آپ Ledger سرمایه گذاری‌‌ می‌‌کند

شرکت سامسونگ تاکنون چندین پروژه را در زمینه ورود به حوزه رمز ارزها و بلاک چین به انجام رسانده است که در میان آنها می‌‌توان به عرضه کیف پول در گوشی Galaxy S10 اشاره کرد. این شرکت در جدیدترین اقدام خود 2.9 میلیون دلار را در شرکت کیف پول‌‌های سخت‌‌افزاری Ledger سرمایه گذاری‌‌ کرده است تا از آن برای گسترش فناوری خود استفاده کنند.

0 86

بر اساس گفتگوی یکی از نمایندگان تولیدکننده کیف پول سخت‌‌افزاری Ledger با کوین‌‌تلگراف در روز 24 آوریل، این شرکت توانسته یک سرمایه گذاری‌‌ 2.6 میلیون یورویی (2.9 میلیون دلار) از جانب شرکت سامسونگ به دست آورد.

با اینکه نماینده Ledger سرمایه گذاری‌‌ مذکور را تایید کرد، هیچ اطلاعات دیگری غیر از مبلغ سرمایه گذاری‌‌ فاش نشده است.

این خبر چند روز بعد از انتصاب پاسکال گاوتیر، رئیس قبلی شرکت، به عنوان مدیرعامل جدید آن به دست آمده است. مدیرعامل قبلی، اریک لارشوک از این به بعد به عنوان مدیر ارشد اجرایی فعالیت خواهد کرد. وی در نامه‌‌ای عنوان کرد که

در این پست قادر خواهم بود بر روی استراتژی و دیدگاه شرکت تمرکز کنم و در عین حال می‌‌توانم بر مسائل مربوط به قانون‌‌گذاری، شراکت‌‌ها، مشتریان، روابط تجاری و زمینه‌‌های فناوری نظارت داشته باشم

امروز، یک منبع ناشناس به پایگاه خبری CoinDesk Korea گفت که سامسونگ ممکن است به فکر راه‌‌اندازی یک بلاک چین خصوصی-عمومی با استفاده از توکن خود باشد. این پروژه که در میان اقدامات بخش بلاکچین شرکت سامسونگ قرار دارد، به دنبال راه‌‌اندازی بلاکچینی جدید بر اساس شبکه اتریوم است. همچنین رمز ارز موجود در این بلاکچین با نام سامسونگ کوین‌‌ (Samsung Coin) شناخته می‌‌شود.

این منبع، که به نظر می‌‌رسد نزدیک به ماجرا باشد، اذعان داشته است: “انتظار داریم سامسونگ کوین به زودی در بازار موجود باشد، اما هنوز هم روند کار مشخص نیست.”

همانطور که The Ledger در تاریخ 22 آوریل گزارش داد، شرکت سامسونگ عرضه گوشی تاشوی 2,000 دلاری خود با نام Galaxy Fold را به دلیل پاره‌‌ای از مشکلات به تعویق انداخت. چندین بررسی گزارش دادند که صفحه نمایش این گوشی‌‌ها در چند روز اول دچار قطع و وصل شدن و در نهایت سوختگی می‌‌شود. گزارش‌‌ها همچنین عنوان داشته‌‌اند که “مواد موجود در داخل دستگاه باعث تاثیرگذاری بر عملکرد صفحه نمایش ‌‌شده‌‌اند.”

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.