شرکت بیمه‌گزاری Marsh اپلیکیشن بلاک چین اثبات بیمه را به مشتریان امریکایی عرضه می‌کند

شرکت کانادایی بیمه‎گزار بین‌المللی مارش (Marsh) اعلام کرد که به زودی پلتفرم بلاک چین اثبات بیمه (POI) خود را به مشتریان امریکائی عرضه خواهد کرد. بر این اساس مشتریان مارش به زودی قادر خواهند بود با استفاده از اپلیکیشن دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین، مدارک بیمه خود را دریافت نمایند.

0 90

شرکت کانادایی بیمه‎گزار بین‌المللی مارش (Marsh) در تاریخ 25 آوریل اعلام کرد که به زودی پلتفرم بلاک چین اثبات بیمه (POI) خود را به مشتریان امریکائی عرضه خواهد کرد.

ادعا می‎شود پلتفرم POI مارش که ابتدا در آوریل 2018 تحت عنوان اثبات مفهوم راه‎اندازی شده بود، اکنون اطمینان بیشتری از پوشش بیمه فراهم آورده و همچنین فرآیند‎های کسب و کار را تسریع خواهد کرد.

طبق اعلام این شرکت در یک توئیت رسمی، مشتریان مارش به زودی قادر خواهند بود با استفاده از اپلیکیشن دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین، مدارک بیمه خود را دریافت نمایند. این اپلیکیشن ابتدا برای گروهی از مشتریان گزینشی فعال شده و آن‎ها می‎توانند از این طریق، مدارک خود را جستجو کرده، آن را ببینند و سپس آن را صادر نمایند.

شرکت مارش اعلام کرد که پس از عرضه اولیه، قصد دارد تا پایان سال 2019 ویژگی‎های جدیدی را نیز به پلتفرم بلاک چین آن بی‌افزاید.

همان‌طور که پیش‌تر گزارش شده بود، پلتفرم جدید POI مارش، بر اساس تکنولوژی منبع باز Hyperledger Fabric ساخته شده و حاصل همکاری شرکت مارش، با غول تکنولوژی IBM، شرکت بیمه ACORD، و شرکت حسابرسی ISN است.

پس از گذار از مرحله اثبات مفهوم، مارش به منظور معرفی POI به مشتریان بیشتر از طریق پلتفرم Salesforce، همکاری خود را با IBM گسترش داد.

اخیراً مجلس ملی فرانسه لایحه‏ای را تصویب کرد که به موجب آن، بیمه‎گزاران فرانسوی اجازه خواهند داشت تا در رمز ارزها سرمایه گذاری کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.