شرکت بلاکچینی TokenSoft کیف پول جدیدی را برای دارایی‌‌ها و اوراق بهادار دیجیتالی معرفی کرد

شرکت TokenSoft در آخرین پست خود اعلام کرده که کیف پول دارایی‌‌های رمز ارزی خود را به زودی در اختیار عموم قرار خواهد داد. آنها قصد دارند از طریق این پلتفرم محافظت کاملی را برای رمز ارزها و دارایی‌‌های توکن‌‌شده مانند سهام و اوراق بهادار فراهم آورند.

0 88

بر اساس گزارش رسمی شرکت بلاکچینی TokenSoft ، (یک شرکت آمریکایی واقع در سان‌‌فرانسیسکو) نسخه اولیه کیف پول جدید خود را برای دارایی‌‌ها و اوراق بهادار دیجیتالی معرفی کرده است.

این محصول جدید با نام Knox Wallet شناخته می‌‌شود و کیف پول سخت‌‌افزاری و پلتفرم خود ایمن مناسبی را برای مدیریت هرچه بهتر دارایی‌‌ها فراهم آورده است. این کیف پول از رمز ارزهایی مانند بیت‌‌کوین و اتریوم و همچنین دارایی‌‌های توکن‌‌شده‌‌ای مانند املاک، سهام و اوراق قرضه پشتیبانی می‌‌کند. این کیف پول هم‌‌اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد، در حالی که مرحله نهایی عرضه در سه‌‌ماهه اول ۲۰۱۹ خواهد بود.

مدیرعامل TokenSoft، میسون بردا اذعان داشت که ذخیره ایمنی دارایی‌‌های دیجیتالی “اهمیت بسیار بالایی دارد، با توجه به این حقیقت که در نه ماه اول سال ۲۰۱۸ حدود ۱ میلیارد دلار به صورت رمز ارز دزدیده شد”.

گزارش شرکت امنیت اینترنتی Carbon Black به این نتیجه رسید که در نیمه اول سال ۲۰۱۸ حدود ۱.۱ میلیارد دلار به صورت ارز دیجیتالی به سرقت رفته است. این شرکت عنوان کرد که تبهکاران از دارک وب استفاده می‌‌کنند تا سرقت‌‌های رمز ارزی بزرگ را پردازش کنند و پیش‌‌بینی کرد که هم‌‌اکنون ۱۲,۰۰۰ بازار و ۳۴,۰۰۰ پیشنهاد برای چنین اعمال کلاهبردارانه‌‌ای وجود دارند.

در ماه دسامبر، TokenSoft در یک شرکت کارگزاری سرمایه‌‌گذاری کرد که با قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) سازگار است. این سرمایه‌‌گذاری به TokenSoft اجازه داده است که گزینه‌‌های جالبی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. از میان این گزینه‌‌ها می‌‌توان به فروش توکن از جانب خود مشتریان و همچنین تسریع پرداخت‌‌ها از جانب کارگزاری مذکور اشاره کرد.

هفته گذشته، شرکت فرعی tZERO، متعلق به شرکت تجارت الکترونیک Overstock.com، بازار ثانویه توکن‌‌های بهادار خود را از طریق کارگزاری Dinosaur Financial Group راه‌‌اندازی کرد.

براردران وینکلووس، میلیاردرهای بیت‌‌کوینی و موسسین صرافی رمزارز Gemini در اواسط ماه ژانویه پیش‌‌بینی کردند که هردوی اوراق بهادار توکن‌‌شده و استیبل‌‌کوین‌‌ها به تکامل ارزهای دیجیتالی کمک شایانی خواهند کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.