سیرکل (استارتاپ پرداخت برپایه‎ رمز ارز)، به مبلغ 250 میلیون دلار سرمایه می‎پذیرد

اخیراً گزارشات تأیید نشده‎ای مبنی بر جذب سرمایه‎گذار توسط استارتاپ سیرکل (Circle) منتشر شده است. با این حال جرمی آلیر از بنیان‎گذاران این شرکت مدعی ا‎ست که در دوران رکود بازار رمز ارزها، این شرکت رشد خود را حفظ کرده و و همچنان رو به پیشرفت است.

0 88

طبق گزارش تأیید نشده، سیرکل (شرکت سرمایه گذاری مبتنی بر رمز ارز به پشتیبانی بانک گلدمن‎ساچز) به دنبال جذب 250 میلیون دلار سرمایه‎گذاری (در قالب دارایی خالص و اوراق قرضه) است. همان‎طور که در گزارش منتشر شده در وبسایت اخبار تکنولوژی The Information نقل شده، منبع این اطلاعات فرد ناشناسی‎ست که ادعا می‎کند از برنامه‎های این شرکت مطلع است.

براساس این مقاله، شرکت سیرکل که از کارمزد معاملات در صرافی‎های رمز ارز خود (Poloniex و موسسه‎ی Circle Trade) کسب درآمد می‎کند، پس از سقوط کلی بازار رمز ارزها که به کاهش حجم مبادلات منجر شد، شاهد کاهش سود خود بوده است. با این حال جرمی آلیر از بنیان‎گذاران سیرکل در مصاحبه با وبسایتThe Information مدعی شد، درآمد این شرکت بین سال‎های 2017 و 2018 ، با وجود ریزش قیمت رمز ارزها رشد چشمگیری داشته است.

طبق گزارش کوین‎تلگراف در ماه ژانویه، حجم مبادلات دفتر معاملاتی رمز ارز سیرکل (Circle Trade) به رقم فراتر از تصور 24 میلیارد دلار در سال 2018 رسید.

سیرکل همچنین حامی استیبل کوین (StableCoin) برپایه دلار USDC است که این شرکت در ماه ژانویه سومین گزارش حسابرسی خود را منتشر کرد. سکه‎ی USDC در دسامبر سال گذشته، توسط صرافی بایننس به بازار استیبل کوین‎های ترکیبی افزوده شد.

اخیراً به‎عنوان بخشی از یک هدف کلی، برای کار با بخش گسترده‎تری از بازار معاملات رمز ارز شرکتی، Gemini (صرافی رمز ارز برادران وینکلوس) به انجمن کارگزاران ابری BT Radianz پیوست.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.