سودآوری NEO از مقررات تنظیم‌‌شده ICO از سوی دولت چین

در پی خشم عمومی نسبت به تعداد زیادی از طرح‌‌های هرمی در چین، دولت این کشور تصمیم دارد در ماه سپتامبر پس از یک مشاوره عمومی، اقدامات نظارتی پیشنهادی ICO را تصویب کند، و با توجه به چینی بودن پلتفرم Neo، این موضوع احتمالا به سود این شرکت تمام خواهد شد.

0 109

NEO احتمالا در طولانی مدت با قوانین چینی خود در عرضه اولیه سکه (ICO) به عنوان “اتریوم چینی” شناخته خواهد شد.

تنظیم مقررات ICO توسط چین

مقررات دولت چین در مورد ICO‌‌ ها ناشی از خشم عمومی از تعداد زیادی از طرح‌‌های هرمی در کشور است. چین تصمیم دارد در ماه سپتامبر پس از مشاوره عمومی، اقدامات نظارتی پیشنهادی ICO را تصویب کند.

این مقررات بر روی فعالیت‌‌های مختلف مربوط به جمع‌‌آوری سرمایه در چین، از جمله عرضه اولیه سکه‌‌ تمرکز خواهد کرد. اگر این مقررات پیشنهادی به قانون تبدیل شود، احتمالا به افزایش ارزش NEO کمک خواهد کرد؛ زیرا بازار ICO می‌‌تواند به تقویت اعتماد سرمایه‌‌گذاران کمک ‌‌کند.

آیا NEO روند صعودی خواهد داشت؟

از آنجا که NEO از چین آغاز شده است و در حال حاضر با قوانین پیشنهادی مطابقت دارد، با کیفیت و کارآمدی همراه است. اولین بلاکچین عمومی چین می‌‌تواند پلتفرم برتر دیجیتالی چین باشد.

احساسات

این احساسات توسط یکی از مفسران مطرح شد که اظهار داشت که مقررات اجتناب‌‌ناپذیر است و موجب فروپاشی تمام دارایی‌‌های بلاکچین خواهد شد. او معتقد است که نتیجه نهایی، یک بازار قوی و پایدار خواهد بود. یکی دیگر از کاربران Reddit گفت که این حرکت و جنبش مطمئنا اعتماد سرمایه‌‌گذاران را تقویت خواهد کرد و در نهایت منجر به پروژه‌‌های سازمان‌‌یافته‌‌تر و شفاف‌‌تر خواهد شد.

پست های مرتبط

بخشی از بیانیه‌‌ای که در ردیت منتشر شده است:

“در ابتدا باید خطاب به همه افرادی که فکر می‌‌کنند چین، ICO را ممنوع می‌‌کند، بگویم: این امر به سادگی اتفاق نمی‌‌افتد. این کار باعث می‌‌شود بسیاری از افراد ثروتمند در چین عصبانی شوند. اجازه بدهید توضیح دهم. بازار با داشتن قوانین خاص دارای مشروعیت می‌‌شود. این امر به بسیاری از سرمایه‌‌گذاران چینی ثابت می‌‌کند که دولت چین به شدت از تقلب جلوگیری می‌‌کند و به منظور حفاظت از مردم واکنش نشان می‌‌دهد. این برای NEO روندی صعودی است. مقررات ورودی اجتناب‌‌ناپذیر بود. اولین و مهمترین ویژگی NEO باید با کیفیت بودن و دارا بودن قابلیت ارتباط باشد. مانند همه شما، من منتظر هستم که NEO تبدیل به پلتفرم دیجیتالی برتر شود که توسط افرادی کارآمد در چین اداره می‌‌شود و اکنون ما یک قدم به این هدف نزدیک‌‌تر شده‌‌ایم.”

واضح است که به زودی ICO به یک بازاریابی بسیار حرفه‌‌ای نیاز خواهد داشت.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.