فرار مالیاتی در سه روزنه

در نخستین روزهای به وجود آمدن رمز ارزها، سرمایه‌ گذاری در آن بدون پرداخت مالیات بسیار شیرین بود، اما با محبوب شدن این ارزها سازمان درآمد داخلی ایالات متحده بر روی اینگونه سرمایه‌ گذاری‌ها مالیات وضع کرد و باعث شد سود معاملات کاهش یابد، به همین منظور عده‌ای به فکر یافتن روزنه‌هایی برای فرار مالیاتی افتادند. در این مطلب سه گزینه‌ای که عنوان می‌شود برای فرار مالیاتی کارساز هستند را بررسی خواهیم کرد و به شما توضیح خواهیم داد که چرا این گزینه‌ها کارآمد نیستند و منجر به عواقب و جریمه‌های مالیاتی بدتری خواهند شد.

0 210

فرار مالیاتی . در نخستین روزهای به وجود آمدن رمز ارزها، سرمایه‌ گذاری در آن بدون پرداخت مالیات بسیار شیرین بود، اما با محبوب شدن این ارزها سازمان درآمد داخلی ایالات متحده بر روی اینگونه سرمایه‌ گذاری‌ها مالیات وضع کرد و باعث شد سود معاملات کاهش یابد، به همین منظور عده‌ای به فکر یافتن روزنه‌هایی برای فرار مالیاتی افتادند. در این مطلب سه گزینه‌ای که عنوان می‌شود برای فرار مالیاتی کارساز هستند را بررسی خواهیم کرد و به شما توضیح خواهیم داد که چرا این گزینه‌ها کارآمد نیستند و منجر به عواقب و جریمه‌های مالیاتی بدتری خواهند شد.

مبادله کنندگان رمز ارزها زمانی از بی قاعده بودن نسبی محیط این سرمایه گذاری لذت می‌بردند. بازگردیم به اولین روزهای بیت‌کوین که حتی باهوش ترین افراد دنیای فناوری از وجود آن بی اطلاع بودند. وقتی که این ارز رمزنگاری‌ شده افتان و خیزان به جریان اصلی راه پیدا کرد، به هر حال آژانس‌های تنظیم مقررات به طور فزاینده‌ای سیاست‌‌های هوشمندانه‌ای را برای تقابل با رمز ارزها توسعه دادند.

سازمان خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) وقتی برای اولین بار در سال 2014 به تشریح دلایل و چگونگی وضع مالیات بر ارزهای رمزنگاری‌ شده پرداخت، بیشتر آژانسها را دچار ترس کرد. به هر حال تقریبا هیچکس مالیاتی برای سرمایه‌ گذاری در رمز ارزهای پرداخت نکرده بود و سازمان خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) به صورت فعالی سرمایه‌ گذارانی را که در رمزارزها از گزارش درآمدهای بیت‌کوینی خود طفره رفته اند تعقیب می‌کند.

همه ما آن روزهای خوب را بیاد می‌آوریم. از همه چیز گذشته زندگی برای سرمایه‌ گذاران ارزهای مجازی وقتی که سازمان خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) در مورد میلیاردها دلاری که در صرافی‌های رمز ارزها بدست می‌آمد اطلاعی نداشت خیلی راحت تر بوده است. بیشتر سرمایه‌ گذاران هنوز معتقدند صرافی ها روزنه‌هایی در سیستم‌های مالیاتی را شناسایی کرده‌اند که آنها را از پرداخت مالیات معاف می‌گرداند. به هرحال هیچ چیزی بهتر از حقیقت نیست.

شما ممکن است شایعاتی در جامعه ارز رمزها بشنوید که منجر به باور شما شود که می‌توانید از این روزنه ها برای فرار مالیاتی ارز دیجیتال خود در صرافی‌ها بهره ببرید، اما متاسفانه این چیزی جز یک آرزو نخواهد بود. این مقاله بعضی از این شایعات را دنبال می‌کند و بیان می‌کند که چطور و چرا آنها واقعیت ندارند.

فرار مالیاتی حتی اگر سهوی باشد شما را دچار مشکلات جدی خواهد کرد. با این حال، برنامه ریزی هوشمندانه مالیاتی بدهکاری شما را در برابر سازمان مالیاتی حداقل می‌سازد.

خرید رمز ارزها از طریق حساب بازنشستگی

بیشتر ما می‌دانیم که حساب‌های بازنشستگی مانند ایرا(IRA)، 401-KS یا ROTH برای کسانی که برای بازنشستگی پس انداز می‌کنند معاف از مالیات است. در نتیجه بعضی سرمایه‌ گذاران رمز ارزها معتقدند که آنها با خرید دارایی‌ها با استفاده از ارزهای رمزنگاری‌ شده در صرافی‌های مجازی از طریق این حساب‌ها می‌توانند از پرداخت مالیات طفره بروند، ولی این مساله فقط در حد حرف راحت است.

اگر شما شهروند آمریکا هستید و یا اقامت دائم آن را داشته باشید و قصد خرید ارز رمزها را از طریق حساب ایرا را داشته باشید، اول باید یک حساب منحصر بفرد بازنشستگی تهیه کنید. این حساب اغلب خودگردان یا دست چک ایرا (معمول ترین آن) نامیده می‌شود. بستگی به ساختار کسب و کار خود شما می‌توانید از حساب خودگرادان 401-KS و یا SEP استفاده کنید. این نوع حساب دچار محدودیت‌های متنوعی نیز هستند. چند نوع تراکنش وجود دارد که به صراحت ممنوع هستند و انجام یکی از از آنها می‌تواند کل تراکنش‌های شما را ابطال کند. این مساله منجر به وضع مالیات با عنوان توزیع به علاوه با مجازات‌هایی که بر توزیع پیش از موعد است قرار می‌گیرد و با آن برخورد می‌شود.

شما ممکن است که یک شرکت خارجی تاسیس کنید ولی این مورد پیچیدگی‌های بیشتری برای کل فرآیند به همراه می­آورد و معمولا از آن اجتناب می‌شود.

پیچیده به نظر میرسد؟ بله پیچیده است. این مساله کمک حرفه ای‌ها را می‌طلبد. این فرآیند هزینه‌های قابل توجهی برای شروع دارد و نیازمند برنامه‌های با دقت بالا برای استفاده از حداکثر سود از آن است. اگر نیاز داشته باشید که از یک حساب سازمانی و نه یک حساب شخصی استفاده کنید با تعداد محدودی از صرافی‌ها روبه رو می‌شوید که می‌توانید با آنها کار کنید.

پیچیدگی، هزینه و کلاه برداری‌های محتمل تنها مشکلات این تمهید نیست و از آنجایی که این رویه نیازمند این است که شما مدیریت سرمایه‌ گذاری خود را بر عهده بگیرید، اجازه نخواهید داشت که شخصا از سرمایه‌ گذاری خود بهره‌مند گردید. قوانین سازمان خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) شما را از قرض گرفتن از حساب و بهره بردن از آن درست مانند مشاورین حرفه ای سرمایه‌ گذاری منع میکند. علاوه بر این، اگر سن شما کمتر از 50 سال باشد کمک شما به حساب ایرا نمی‌تواند از 5500 دلار تجاوز کند و اگر بیشتر از 50 سال باشید این رقم به 6500 دلار می‌رسد. این حداقل مقدار برای سایر نقشه‌ها خیلی بیشتر است اما کاغذبازی‌های بیشتری را می‌طلبد.

آن‌ها فقط یکجا برای درخشش دارند و اگر شما وقتی که یک حساب 401-KS دارید و کار خود را رها کنید بالقوه میت‌وانید که حساب 401-KS خود را به یک حساب خودگردان ایرا تبدیل و در رمز ارزها سرمایه‌ گذاری کنید. فقط مطمئن شوید مدیریت ریسک خوبی داشته باشید و درک کنید که ارزش‌ها سریعا می‌توانند نابود شوند.

خرید ارزهای رمزنگاری‌ شده از طریق سیاست بیمه عمر شما

سیاست‌های بیمه عمر مانند بیمه بازنشستگی می‌توانند معاف از مالیات باشند. برای مثال اگر شما یک بیمه عمر قراردادی خصوصی داشته باشید و برای مدتی آن را نگه دارید و سپس آن را نقد کنید شما برای اداره فدارل مالیات درست مانند یک حساب ایرا می‌باشید. شما هنوز از درآمد سرمایه خود مالیات پرداخت می‌کنید، ولی می‌توانید قروض مالیاتی خود را برای یک زمان دیگر عقب بیاندازید. معافیتی درکار نیست فقط یک تعویق در کار است.

ولی اگر هیچوقت بیمه عمر خود را بازخرید نکنید چه؟ اگر شما ارزهای مجازی خود را تا زمان مرگ در بیمه عمر خود نگه دارید، این پول به وراث شما می‌رسد. مانند سایر دارایی ها که از طریق بیمه عمر منتقل می‌شود، وراث شما نیز هیچ گونه مالیاتی برای افزایش ارزش این ارزهای مجازی که در این بیمه نگهداری می‌شود پرداخت نخواهند کرد. عالی است، نه؟ بعد از همه این این‌ها، مگر همه اینکارها برای عدم پرداخت مالیات بر درآمدهای سرمایه‌ای ارزهای رمزنگاری‌ شده شما نیست؟ حتما ولی یک مشکل بزرگ وجود دارد: شما زنده نیستید. فایده عدم پرداخت مالیات وقتی قادر به خرج کردن آن پولی که از اداره مالیات مخفی نگه داشته اید نیستید چیست؟ شاید بهتر باشد سهم اداره مالیات را بپردازید و از زندگی خود با باقی پول لذت ببرید.

باقی گذاشتن رمز ارزها برای وارثین راهی خوبی برای تامین خانواده بعد مرگ شماست. به هرحال بیشتر سیاست‌های قراردادهای خصوصی یک سرمایه‌ گذاری حداقلی 500 هزار دلاری برای شروع صحبت طلب می‌کنند. این نیاز به سرمایه‌ گذاری حداقلی، بیشتر ما را حتی از تلاش برای پریدن از این حلقه ها برای شرکت در این راه باز می‌دارد، بنابراین بهتر است که زمان را هدر ندهیم و از حمله قلبی جلوگیری کنیم و فقط مالیات خود را بپردازیم.

بدنبال ادامه ثروتمند شدن مردم از رمزارزها، این معقوله توجهات بیش از پیش سرمایه‌ گذارانی که این حداقل سرمایه را دارند جلب خواهد کرد. مطمئن شوید یک نفر حرفه ای که واقعا این تراکنش‌ها را درک می‌کند پیدا کنید تا از جریمه ها ضربه نخورید.

معافیت مالیاتی تبادل از یک نوع

در بیانیه سیاست سازمان مالیاتی سال 2014 آژانس، رمز ارزها را به عنوان یک دارایی کلاس‌بندی کرده است. این کار باعث شد بسیاری از سرمایه‌ گذاران باور کنند مبادله بیت‌ کوین با دیگر رمز ارزها مانند اتریوم(Ethereum) ، بیت‌ کوین‌ کش(Bitcoin Cash) یا ریپل (Ripple) به عنوان یک تبادل از یک نوع تحت قسمت 1031 کد مالیات دسته بندی شده است. یک تبادل از یک نوع ماده 1031 شامل تجارت یک نوع کسب و کار یا دارایی سرمایه با چیز دیگر در همان کسب و کار محسوب می‌گردد. برای مثال اگر شما صاحب یک گالری هنری باشید و یک نقاشی را که مشتریان شما از آن متنفر هستند با یک مجسمه که توجه جمعیت را جلب کند مبادله کنید، شما برای این تبادل، مالیاتی پرداخت نمی‌کنید. بدهی مالیاتی وقتی بوجود می‌آید که شما مجسمه را بفروشید، ولی تا زمانی که دو اثر هنری از یک ماهیت باشند شما می‌توانید پرداخت مالیات را تا زمان فروش به تعویق بیاندازید.

سرمایه‌گذارای که ارزهای رمزنگاری‌شده خود را قبل از 2018 فروخته‌اند اغلب بحث می‌کنند که آنها تحت معافیت معاملاتی تبادل از یک نوع قرار می‌گیرند زیرا ارزهای رمزنگاری‌شده ماهیتی یکسانی دارند. بهر حال اداره مالیات به این روش با ارزهای مجازی برخورد نمی‌کند. تبدیل بیت‌ کوین شما- چه با دلار و جه با دیگر ارزهای رمزنگاری‌شده - یک حادثه قابل مالیات دهی است. این مساله چه شما یک فنجان قهوه یا چه محبوب‌ترین آلت‌ کوین را بخرید صادق است و تراکنش شما به عنوان تبادل دارایی با دارایی محسوب نشده و ترجیحا با آن به عنوان فروش بلافاصله بعد از یک خرید برخورد می‌شود.

برای سرمایه‌ گذارانی که برای ادعای قاعده تبادل از یک نوع برای تبادلات آینده خود برنامه ریزی کرده اند اصلاحیه مالیالتی فدرال سال 2018 همه این نقشه ها را نقش بر آب کرده است. در میان تغییر چندین کد مالیاتی فدرال که در آخرین روزهای سال 2017 اتفاق افتاد، کنگره تصریحا ماده 1031 را محدود به اعمال در املاک و مستغلات کرده است. این مساله روزنه تبادل از یک نوع را به طور کامل ، حداقل تا آنجایی که آن در مورد ارزهای رمزنگاری‌شده درگذشته اتفاق افتاده است را مسدود کرده است.

وقتی شک کردید با یک حرفه ای تماس بگیرید.

بیشتر ما افرادی کم آشنا با رمز ارزها هستیم. به هر حال، اداره مالیات برای چند سال است که چشمی‌بر روی تراکنش‌های ارزهای مجازی دارد و آن‌ها به کسی اجازه فرار مالیاتی از طریق روزنه‌های کدهای مالیاتی که بیان شده را نمی‌دهند و سرمایه‌ گذاران تازه کار خودشان را با این باور راحت کرده‌اند که توسط ابهامات و عدم اطمینان‌های سیاست‌های مالیاتی محافظت شده‌اند. با این حال این سرمایه‌ گذاران تحت تعقیب آژانس‌های مالیاتی هستند که احتمالا آن‌ها را با هزینه‌ها و جریمه‌هایی که علاوه بر جمع‌آوری مالیات‌هایی که هنوز بدهکار هستند به صلابه می‌کشند.

فرار مالیاتی در سه روزنه.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.