سرویس پرداخت‌‌های کریپتوی BitPay‌‌ از ۱ میلیارد دلار تراکنش در سال ۲۰۱۸ خبر داد

طبق گزارش نشریه مطبوعاتی در تاریخ ۱۶ ژانویه، BitPay‌‌، بزرگترین ارائه کننده سرویس پرداخت، از انجام یک میلیارد دلار تراکنش در سال قبل خبر داد.

0 88

براساس این گزارش، این شرکت از لحاظ درآمد حاصل از کارمزد تراکنش، رکورد جدیدی برای خود ثبت کرده است. BitPay‌‌ از بین مشتریان بزرگ خود رد سال گذشته به دیش نتورکز (Dish Networks)، هکر وان ( HackerOne) و ایالت اوهایو اشاره کرد.

BitPay‌‌ این مورد را نیز گزارش کرد که کسب و کار B2B آن از سال ۲۰۱۷ تاکنون تقریبا ۲۵۵ درصد افزایش یافته است.

با وجود سقوط شدید کریپتو در سال ۲۰۱۸، Stephen Pair، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران شرکت BitPay‌‌ گفت که این شرکت در سال گذشته رشد داشته است زیرا این محصول “ارزان‌‌تر و سریع‌‌تر از خط بانکی در اکثر مناطق جهان” است.

در عین حال که BitPay‌‌ طبق گزارشات صورت گرفته همچنان بر روی بیت کوین (BTC) متمرکز است، این سرویس ازپشتیبانی دیگر کریپتوکارنسی‌‌هایی از قبیل بیت کوین کش (BCH) و استیبل کوین‌‌هایی از جمله USD کوین (USDC)، دلار جمینی (GUSD) و پکسوس استاندارد (PAX) خبر داد.

در ماه آوریل، BitPay‌‌ در دوره سرمایه گذاری سری B که شامل بزرگترین فعالان صنعت رمزنگاری و فناوری اطلاعات مانند آلوین لیو (Alvin Liu)، یکی از موسسین تنسنت (Tencent) و کریستوفر کلاوس فمیلی آفیس (Christopher Klauss Family Office)، موسس سیستم‌‌های امنیت اینترنت (ISS)، شرکتی که در سال ۲۰۱۶ توسط IBM خریداری شد، ۴۰ میلیون دلار سرمایه کسب کرد.

در اواخر سال ۲۰۱۸، مدیر عامل شرکت BitPay‌‌ اذعان داشت که انتظار دارد در عرض سه تا پنج سال آینده بیت کوین مورد پذیرش وسیعی قرار بگیرد. در ماه نوامبر، سانی سینگ (Sonny Singh)، مدیر تجاری شرکت BitPay‌‌، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

در ماه نوامبر نیز کوین تلگراف در مورد تحقیقات انجام شده توسط شرکت اطلاعات بلاکچین چین آنالیز (Chainanalysis) گزارشی منتشر کرد و اعلام کرد که استفاده از بیت کوین برای پرداخت‌‌های تجاری در سال ۲۰۱۸ به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.