سرمایه گذاری‌‌ ۳۰ میلیون دلاری بنیاد اتریوم در عرض ۱۲ ماه آینده

بنیاد اتریوم تاکنون تلاش‌‌های زیادی را جهت توسعه هرچه بیشتر شبکه این رمز ارز صورت داده است و توانسته سرمایه‌‌های زیادی را از جانب سازمان‌‌های مختلف مالی به دست آورد. این شرکت در تازه‌‌ترین اعلامیه‌‌ خود به سرمایه گذاری‌‌ ۳۰ میلیون دلاری اشاره کرده و اذعان داشته است که قصد دارد این مبلغ را صرف پروژه‌‌هایی مانند جذب استعداد‌‌های آکادمیک کند.

0 88

بر اساس گفته‌‌های آیا میاگوچی، مدیر اجرایی بنیاد اتریوم (Ethereum Foundation) در نشست برگزار شده توسط ConsenSys به تاریخ ۱۰ مه، این شرکت در حال برنامه‌‌ریزی است تا در عرض ۱۲ ماه آینده ۳۰ میلیون دلار در پروژه‌‌های مختلف این اکوسیستم سرمایه گذاری‌‌ کند.

این بنیاد در عرض یک سال آینده سرمایه‌‌هایی را برای ارتقاء عملکرد و امنیت اتریوم اختصاص خواهد داد که در میان آنها می‌‌توان به کار کردن بر روی الگوریتم اثبات کار (PoW) فعلی در اتریوم ۱.x و توسعه‌‌های ساختاری، افزایش آگاهی در مورد این آلتکوین توسط هکاتون‌‌های مختلف، توسعه ارتباطات و همچنین جذب استعدادهای جدید اشاره کرد.

این بنیاد همچنین قصد دارد مشارکت آکادمیک در شبکه اتریوم را افزایش دهد که مطمئنا باعث جذب محققین و توسعه‌‌دهندگان برتر خواهد شد و آن را در اختیار تیم‌‌ها و سازمان‌‌های آکادمیک قرار خواهد داد. میاگوچی اذعان داشت که این شرکت قصد دارد پتانسیل سرمایه گذاری‌‌‌‌های کوچک را تا حد زیادی بالا ببرد.

میاگوچی در مورد پروژه‌‌های خاص اظهار داشت که این بنیاد تصمیم گرفته است از MolochDAO پشتیبانی کند که یک سیستم آزمایشی و غیرمتمرکز بوده و به دنبال جذب سرمایه برای زیرساخت‌‌های اتریوم است.

میاگوچی همچنین عنوان کرد که Devcon (گردهمایی توسعه‌‌دهندگان) بعدی اتریوم یعنی Devcon 5 در شهر اوزاکای ژاپن و از تاریخ ۸-۱۱ اکتبر برگزار خواهد شد.

اوایل امروز، مدیرعامل شرکت تحلیلی Messari، رایان سلکیس پیش‌‌بینی کرد که انتقال اثبات سهام (PoS) اتریوم ۲.۰ تا سال ۲۰۲۱ اتفاق نخواهد افتاد. سلکیس پیش‌‌بینی کرد که الگوریتم اثبات کار “تا دو یا سه سال آینده” فعال خواهد بود، در حالی که انتقال PoS اتریوم “بسیار بیشتر از انتظار کاربران طول خواهد کشید.”

سلکیس همچنین خاطرنشان ساخت که اتریوم ۱.x “احتمالا به اندازه کافی خوب باشد.” وی چنین توضیح داد که الگوریتم فعلی به خوبی ساخته شده است و در طی یک دهه گذشته خود را با بیت کوین و در چند سال گذشته خود را به خوبی با اتریوم ثابت کرده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.