سامسونگ در حال برنامه ریزی برای مین نت بلاک چین جدید و عرضه Samsung Coin

منبعی ناشناس در گفتگو با خبرگزاری کوین دسک کره اعلام کرد که شرکت سامسونگ احتمالاً توسعه بلاک چین عمومی-خصوصی خود را با توکن رمز ارز ویژه خود (Samsung Coin) ، به پایان خواهد رساند. به نظر می‎رسد که این محصول مبتنی بر اتریوم، احتمالاً عناصر بلاک چین‌ های عمومی و خصوصی را با یکدیگر ترکیب خواهد کرد؛ اما جزئیات بیش‌تر در این خصوص، به زودی منتشر خواهد شد.

0 93

در تاریخ 24 آوریل منبعی ناشناس به سایت خبرگزاری کوین دسک کره، گزارش داد که شرکت سامسونگ، غول فناوری‌های الکترونیک کره‌ جنوبی، احتمالاً توسعه بلاک چین عمومی-خصوصی خود را با توکن رمز ارز ویژه خود، به پایان خواهد رساند.

این پروژه که انجام بخشی از آن بر عهده‌ی دپارتمان اختصاصی بلاک چین این شرکت است، شامل شبکه‌ی اصلی بلاک چین مبتنی بر اتریوم (ETH) به همراه دارایی جدید سامسونگ به نام سامسونگ کوین (Samsung Coin) خواهد بود.

این منبع آشنا به موضوع، در گفتگو با کوین دسک اظهار داشت، “ما انتظار داریم که سامسونگ کوین به بازار عرضه شود اما هنوز در مورد مسیر آن تصمیمی اتخاذ نشده است”.

بنا به گزارش‌های غیررسمی به دست آمده، شرکت سامسونگ به فعالیت‌های گسترده‌ی خود در حوزه‌های بلاک چین و کریپتوکارنسی ادامه می‌دهد.

در هفته‌ی گذشته، این شرکت به دلیل باور به سودآوری بلندمدت این پدیده‌ نوظهور، اخبار مثبتی در این‎باره منتشر کرده و اعلام کرد که به مبلغ ۴ میلیون دلار بر روی کیف پول موبایلی ZenGo سرمایه‌گذاری کرده است.

نکست لجر (Nexledger)، محصول مبتنی بر بلاک چین سازمانی فعلی سامسونگ نیز همچنان توسط شرکت‌های سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اخیراً این محصول توسط شرکت ماهیندرا (Mahindra)، غول فناوری هندی، مورد استقبال قرار گرفت.

در عین حال، این محصول مبتنی بر اتریوم، احتمالاً عناصر بلاک چین‌ های عمومی و خصوصی را با یکدیگر ترکیب خواهد کرد؛ اما جزئیات بیش‌تر در این خصوص، به زودی منتشر خواهد شد.

این منبع آگاه افزود، “در حال حاضر، به بلاک چین خصوصی فکر می‎کنیم، اگرچه هنوز این موضوع تائید نشده است”. وی ادامه داد:

همچنین امکان دارد که این طرح در آینده به صورت یک بلاک چین عمومی باشد، اما من فکر می‌کنم که ترکیبی (از بلاک چین عمومی و خصوصی) خواهد بود.

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.