سامسونگ برای گلکسی S10 , کیف پول رمز ارز و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز ارائه می‌کند

سامسونگ الکترونیک به تازگی یک کیف پول رمز ارز را برای گوشی پرچمدار خود یعنی گلکسی S10 معرفی کرده است. بر اساس گزارشی از کوین دسک کره که روز یکشنبه منتشر شد, کیف پول بلاکچینی سامسونگ در حال حاضر تنها با توکن‌های اتر (ETH) و اتریوم مبتنی بر ERC20 سازگار است. با توجه به لوگوی ظاهر شده در تصاویر پیش نمایش پیش از انتشار, بیت کوین هنوز پشتیبانی نمی‌شود.

0 106

این کیف پول برای شروع کار از چهار اپلیکیشن غیر متمرکز (dapps) که عبارتند از پلتفرم رمز ارز Cosmee,Enjin ,پلتفرم CyptotoKitties و سرویس پرداخت بازرگانی CoinDuckپشتیبانی می‌کند.

اپلکیشن کیف پول را می‌توان تنها در گوشی های گلکسی S10 از فروشگاه سامسونگ‌گلکسی (Samsung Galaxy Store دانلود کرد. این شرکت اعلام کرد که در آینده قصد دارد خدمات خود را به دستگاه‌ها و کریپتوکارنسی‌های بیشتر گسترش دهد.

پیش ثبت نام فروش این گوشی رسما از ۸ مارس آغاز شد‌.

این خبر فقط چند هفته پس از اینکه سامسونگ برای اولین بار تایید کرد که ذخیره سازی کلید خصوصی رمز ارز را در محدوده S10 ارائه می‌دهد منتشر شد. بلافاصله پس از آن, شرکت اولین اطلاعات مربوط به راه حل ذخیره سازی, “ذخیره سازی کلیدی بلاکچین” (Blockchain Keystore) را ارائه کرد‌. به نظر می‌رسد این راه حل دارای سه ویژگی گسترده‌ پرداخت به تجار, امضاهای دیجیتال و ذخیره سازی و انتقال کریپتو است.

طبق گفته کوین دسک کره, کیف پول بلاکچینی سامسونگ همراه با ذخیره سازی کلیدی بلاکچین مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای تسهیل روند معاملات برای تازه واردان این فناوری طراحی شده است.

کوین دیسک کره طی گزارش دیگری در روز دوشنبه گفت: کاربران از طریق اپلیکیشن غیرمتمرکز تحت پشتیبانی کوین داک نیز می‌توانند پرداخت خود را انجام دهند.

در اپلیکیشن غیرمتمرکز, کاربران می‌توانند مبلغ پرداختی را وارد کنند, یک کد QR که آدرس کیف پول آنلاین یا آفلاین را ارائه می‌دهد را اسکن کنند, دکمه «قبول» را فشار دهند و پرداخت از طریق کیف پول سامسونگ انجام می‌شود. کوین داک در حال حاضر فقط از اتر (ETH) پشتیبانی می‌کند.

شرکت مادر کوین داک, Chain Partners, گفت:

کپی کردن آدرس کیف پول معامله گر و قرار دادن آن در کیف پول شخصی کار راحتی بود. ما قابلیت استفاده از کوین داک و کیف پول بلاکچین سامسونگ را به طور قابل توجهی بهبود داده‌ایم.

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.