سامسونگ ،۱۷ اپلیکیشن رمز ارز را در Keystore ارائه می‌دهد

شرکت سامسونگ تعدادی اپلیکیشن غیر متمرکز (dapp) جدید را به بازار اپلیکیشن‌های آنلاین مبتنی بر بلاک چین خود یعنی Blockchain Keystore اضافه کرده است.

0 129

فروشگاه آنلاین dapp سامسونگ یعنی Blockchain Keystore که از مارس ۲۰۱۹ آغاز به کار نمود؛ ابتدا با چهار اپلیکیشن اولیه کار خود را آغاز کرد ولی در حال حاضر در مجموع به ۱۷ اپلیکیشن رمز ارز رسیده است. چهار اپلیکیشن اولیه شامل یک کیف پول رمز ارز، یک بازی، یک اپلیکیشن رسانه‌های اجتماعی و یک اپلیکیشن صدور صورتحساب بود، در حالی که اعضای جدید مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی Anpan تا بازی The Hunters را در پلتفرم CoinDesk کره جنوبی در بر می‌گیرند.

سامسونگ با سرعت سرسام آوری درحال حرکت در فضا است. سامسونگ یکی از نخستین شرکت‌های بزرگی است که با عرضه گلکسی S10در سال جاری به توسعه محصولات مبتنی بر رمز ارز پرداخته است.

سامسونگ در بیانیه ای اظهار داشت:

هم اکنون ما موفق به توسعه و عرضه کیف پول بلاک چینی شده‌ایم، اگرچه شرکت‌های دیگر تا به امروز دست به چنین کاری نزده‌اند.

این غول فناوری در حال توسعه ویژگی‌های کیف پول خود جهت آمادگی رقابت در بازار است. این کیف پول فقط امکان ذخیره توکن‌ها و پروتکل‌های مبتنی بر اتریوم ERC-20 را ارائه می‌دهد.

سایت CoinDesk کره جنوبی پیش تر گفت که رقیب اصلی سامسونگ در این زمینه شرکت اپل است که هنوز کیف پولی را منتشر نکرده است. در ماه ژوئن شرکت اپل فناوری “CryptoKit” را برای iOS 13 عرضه کرد که خبر از احتمال حضور این شرکت کالیفرنیایی در این عرصه می‌دهد.

در اوایل ماه گذشته، LG کیف پولی بانام تجاری “ThinQ” عرضه کرد، محصولی که به اعتقاد فعالان این صنعت، اساس یک کیف پول و اکوسیستم مبتنی بر رمز ارز است. این شرکت اعلام کرد که کیف پول ThinQ خدمات تراکنش، تسویه حساب و خدمات پول الکترونیکی را به دارندگانش ارائه می‌دهد.

شرکت چینی هواوی، که از دیگر رقبای سامسونگ بحساب می‌آید، تاکنون موفق به تولید کیف پول رمز ارزی نشده است. شرکت هواووی در ماه می در مصاحبه با سایت CoinDesk کره جنوبی گفت:

ما فعلا هیچ اپلیکیشنی برای استفاده از کیف پول رمز ارز در تلفن هوشمند خود نداریم، زیرا مجوزهای لازم از سوی دولت چین به ما داده نشده است.

شرکت سامسونگ در این عرصه شروع آرامی دارد. در حال حاضر تنها ۳۰ نظر برای “Samsung blockchain wallet” در Galaxy Store ثبت شده، در حالی که برای برخی کیف پول های رمز ارز در Google Play بیش از هزاران نظر به ثبت رسیده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.