سازمان توسعه اقتصادی نیویورک (NYCEDC) مرکز آموزشی بلاکچین را افتتاح کرد

سازمان NYCEDC رسما اعلام کرد که مرکز آموزشی بلاکچین خود را افتتاح کرده و در نظر دارد فراگیر شدن استفاده از فناوری بلاکچین را با استفاده از این مرکز محقق سازد. آن‌ها همچنین قصد دارند در مسابقه نوآوری NYC BigApps شرکت کنند تا چندین راه‌‌حل را برای مشکلات بنیادین مردم این شهر به دست آورند.

0 75

سازمان توسعه اقتصادی نیویورک سیتی از همکاری خود با صندوق سرمایه گذاری Future/Perfect Labs و همچنین سازمان تجاری Global Blockchain Business Council خبر داد که به منظور راه‌‌اندازی مرکز آموزشی بلاکچین در نیویورک صورت گرفته است. این مرکز به صورت رسمی در تاریخ 10 ژانویه افتتاح شد و به عنوان نهاد آموزشی و همچنین مکان جلسات برای “سرمایه‌‌گذاران، نوآوران و نخبه‌‌های دانشگاهی” مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا در مورد این موضوع صحبت کنند که “شهر نیویورک به چه صورت می‌‌تواند محیطی مقرراتی را به وجود آورد که باعث تامین امنیت مشتری و همچنین نوآوری در فناوری بلاکچین خواهد شد”.

NYCEDC، یکی از سازمان‌‌هایی که با هدف رشد اقتصادی در نیویورک به وجود آمده است، در نظر دارد فرصت‌‌های آموزشی را برای هردوی توسعه‌‌دهندگان و عموم مردم فراهم آورد. ETHNews در ماه مه 2018 و در زمان اعلامیه اولیه این طرح با کارن باتیا، معاون بخش فناوری‌‌های کاربردی آن، به گفتگو پرداخت. باتیا بر نقش این مرکز در برقراری خلاقیت و ارتباط میان رهبران دولتی و اعضاء انجمن بلاکچین تاکید کرد که از طریق صحبت‌‌های آزاد در مورد قوانینی مانند قانون BitLisence نیویورک به دست خواهد آمد. وی همچنین خاطرنشان کرد که استفاده از یک مرکز آموزشی برای یاددهی اصول فناوری بلاکچین به عموم مردم در راستای استفاده جمعی از بلاکچین بسیار حیاتی است.

این اعلامیه همچنین می‌‌تواند به مسابقه بلاکچینی اپلیکیشن‌‌های بزرگ نیویورک (NYC BigApps Blockchain Challenge) مربوط باشد. NYC BigApps در سال 2009 راه‌‌اندازی شد و به مجموعه‌‌ای از رقابت‌‌ها گفته می‌‌شود که در آن نوآوران شهر نیویورک سعی دارند راه‌‌حل‌‌هایی را توسعه دهند که مشکلات مدنی و شهری ساکنین نیویورک را برطرف می‌‌کنند. چالش بلاکچینی نیز بخشی از این رقابت‌‌ها می‌‌باشد. در سال جاری، NYCEDC با SeconfMuse همکاری کرده است تا “راه‌‌حل‌‌هایی بلاکچینی را به منظور بهبود کارآیی، شفافیت و امنیت خدمات و سیستم‌‌های بخش عمومی گسترش دهند”. این رویداد شامل مجموعه‌‌ای از کارگاه‌‌های آموزشی می‌‌باشد تا نواحی چالش‌‌برانگیز را شناسایی کنند و NYCEDC امیدوار است که “شرکت‌‌کنندگان NYC BigApps راه‌‌حل‌‌ مشکلاتی را پیدا کنند که در مشکلاتی واقعی مردم ریشه دارند، مشکلاتی که نحوه زندگی، کار کردن و حتی سرگرمی نیویورکی‌‌ها را تحت تاثیر قرار می‌‌دهند”.

مرکز بلاکچینی نیویورک چند هفته بعد از امضاء “لایحه بررسی ارز دیجیتالی” توسط فرماندار ایالتی نیویورک، اندرو کومو راه‌‌اندازی شد؛ این لایحه شرایط به وجود آمدن نیروی متخصص کریپتو در نیویورک را فراهم خواهد آورد. پنل مذکور مسئول مطالعه و بررسی شرایط برای تعریف، قانون‌‌گذاری و استفاده از رمز ارز است و گزارش‌‌های خود در مورد کریپتو و فناوری بلاکچین را تا 15 دسامبر 2020 ارائه خواهد داد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.