زمستان کریپتو به پایان رسیده است

تام لی (Tom Lee) که تاکنون پیش بینی های زیادی را در مورد قیمت رمزارزها منتشر و به همین دلیل شهرت زیادی را برای خود دست و پا کرده است، در یکی از نوشته های خود به 13 دلیل برای پایان یافتن بازار خرسی رمزارزها اشاره کرده است. وی معتقد است که بازار گاوی کریپتو برای مدتی طولانی ادامه خواهد داشت و بیت کوین به زودی از مرز 20,000 دلار خواهد گذشت.

0 90

تام لی، بنیانگذار مشترک Fundstrat Global Advisors، در توییتی ب تاریخ 19 مه اذعان داشت که زمستان کریپتو به پایان رسیده است.

لی در این پیام عنوان کرد که کنفرانس Consensus که هفته گذشته در نیویورک برگزار شد آخرین مورد از 13 دلیلی می‌‌باشد که صنعت کریپتو بعد از چند ماه سخت در حال بازیابی قدرت خود است.

زمانبندی وی از رویدادهایی که بازگشت قیمت ها را نشان میدهد از نوامبر 2018 شروع شد، زمانی که هاردفورک بیت کوین کش باعث ایجاد مشکلاتی برای ذخایر بیت کوین دو مورد از بزرگترین استخرهای استخراج این شبکه شد.

یکی از دیگر از رویدادهای مورد نظر لی به 23 ژانویه امسال برمیگردد، زمانی که تراکنش های داخل زنجیره (O-chain Transactions) برای اولین بار در 12 ماه قبل از آن رکوردهایی مثبت را بر جای گذاشتند.

وی همچنین به رسیدن شاخص BMI شرکت Fundstrat به بالاتر از 67 در روز 27 مارس اشاره کرد – رکوردی که از آگوست 2015 به دست نیامده بود. همچنین معاملات فرابورسی و فعالیت های داخل زنجیره در ماه آوریل رشد خوبی داشتند و بازگشت شگفت انگیز قیمت بیت کوین را شاهد بودیم.

لی همچنین در اوایل ماه مه اذعان داشت که صنعت کریپتو انعطاف پذیری خود را در زمان واکنش انجمن رمزارزها به جنجال پیش آمده برای بیت فاینکس (Bitfinex) و تتر (Tether) نشان داد، بعد از این که دادستانی کل ایالت نیویورک ادعا کرد که صرافی بیت فاینکس 850 میلیون دلار از دست داده و از ذخایر تتر استفاده کرده است تا کسری بودجه خود را به صورت مخفیانه پنهان کند.

تام لی به دلیل پیش بینی های خود در مورد قیمت رمزارزها معروف شده است. وی در روز 29 آوریل پیش بینی کرد که بیت کوین تا سال 2020 همه رکوردهای قبلی را پشت سر خواهد گذاشت.

 

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.