زمان عرضه‌‌ قرارداد آتی بیت کوین Bakkt در اوایل سال 2019 اعلام خواهد شد

یکی از رویدادهای مورد انتظار در فضای کریپتو، آغاز کار گسترده پلتفرم Bakkt است. ICE اعلام کرده که تاریخ عرضه قرارداد آتی بیت کوین این پلتفرم را به زمانی نامعلوم در اوایل سال 2019 موکول کرده و سرمایه‌‌گذاران بخش کریپتو باید فعلا چشم‌‌انتظار باشند تا بتوانند فعالیت‌‌های خود را انجام دهند.

0 84

صرافی بین‌‌قاره‌‌ای (ICE) زمان عرضه قرارداد آتی‌‌ بیت کوین Bakkt را در بیانیه‌‌ای رسمی به تاریخ 31 دسامبر اعلام کرد.

سند منتشر شده از ICE – گرداننده بورس سهام نیویورک (NYSE) و خالق پلتفرم دارایی‌‌های دیجیتالی Bakkt – عنوان می‌‌کند که “پس از مشورت با کمیسیون معاملات کالاهای آتی آمریکا ، ICE انتظار دارد عرضه قرارداد آتی‌‌ بیت کوین Bakkt را به اوایل سال 2019 موکول کند”.

این سند تکرار کرد که پیش از این شرکت در نظر داشت 24 ژانویه 2019 را به عنوان تاریخ عرضه تعیین کند، اما این تاریخ “به دلیل فرآیند و بازه زمانی CFTC به تعویق خواهد افتاد”.

همچنین این اعلامیه ماهیت قرارداد آتی‌‌ بیت کوین Bakkt را به صورت خلاصه بیان می‌‌کند:

قرارداد آتی‌‌ روزانه بیت کوین Bakkt یکی از قرارداهای مربوط به کالاهای آتی برای بیت کوین است که در پلتفرم Bakkt نگه داشته می‌‌شود و توسط ICE نظارت خواهد شد. هر کدام از قراردادهای آتی‌‌ برابر با یک بیت کوین است و بر مبنای دلار آمریکا مبادله خواهد شد

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، Bakkt اولین مرحله جذب سرمایه خود را به پایان رسانده و 182.5 میلیون دلار را از 12 شریک و سرمایه‌‌گذار به دست آورده است.

ICE در ماه آگوست اعلام کرد که قصد دارد “یک اکوسیستم باز، مقرراتی و جهانی را برای دارایی‌‌های دیجیتالی” ایجاد کند، که توسط زیرساخت‌‌های فضای ابری مایکروسافت پشتیبانی می‌‌شود.

بنیانگذار Galaxy Digital – یکی از شرکت‌‌های کریپتویی که در Bakkt سرمایه گذاری کرده است – از راه‌‌اندازی آینده Bakkt به عنوان توسعه‌‌ای صنعتی نام برد که می‌‌تواند روند نزولی بازار کریپتو در سال 2018 را جبران کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.