ریپل یکی از کارفرمایان برتر در منطقه خلیج سانفرانسیسکو شناخته شد

با توجه به بررسی اخیر شرکت تحقیقاتی Good Place to Work) GPTW)، استارتاپ پرداخت ریپل (XRP) به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان صنعت فناوری در منطقه خلیج سانفرانسیسکو شناخته شده است.

0 83

در فهرست بهترین شرکت‌های کوچک تا متوسط منطقه خلیج که توسط GPTW تهیه شده، ریپل در جمع ۱۷ کارفرمای برتر قرار دارد. ۹۱ درصد از کارکنان ریپل آن را محلی عالی برای کار عنوان کرده و ۹۵ درصد اعلام کرده‌اند که با افتخار به دیگران می‌گویند در آنجا کار می‌کنند.

۹۷ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اظهار داشتند که مایلند برای پیشبرد امور کار بیشتری انجام دهند، ۹۶ درصد گفته‌اند که می‌توانند در صورت لزوم مرخصی بگیرند و ۹۵ درصد بیان کرده‌اند که به هنگام پیوستن به شرکت به گرمی از آن‌ها استقبال شده است.

از ۳۵ شرکت حاضر در لیست GPTW، به نظر می‌رسد ریپل تنها شرکت مرتبط با بلاکچین و رمز ارزها باشد. مجله اخبار فناوری TechCrunch اعلام کرد که شرکت‌ها باید برای خدمات GPTW از جمله صدور گواهینامه و رتبه‌بندی باید هزینه‌ای پرداخت کنند. بنا بر گزارش‌ها، شرکت‌ها برای احراز صلاحیت حضور در این فهرست باید به محققین GPTW اجازه دهند تا در محل کار حضور پیدا کنند.

علاوه بر این، اگر شرکتی نتواند برخی پیش‌نیازها را برآورده کند، ظاهرا تایید نشده و در هیچ فهرستی ظاهر نخواهد شد.

در میان فهرست شرکت‌های بزرگ، GPTW دو شرکت KPMG LLP و Deloitte از جمع چهار موسسه بزرگ حسابرسی را به ترتیب در رتبه ۱۰ و ۱۴ کارفرمایان برتر، شرکت خوشه‌ای فناوری سیسکو را در مقام ۱۱، شرکت نرم‌افزاری Adobe را در مقام ۱۲، و NVIDIA را در مقام هفدهم قرار داده است.

طبق گزارش‌ها،‌ GPTW برای تهیه فهرست بهترین محل‌کار منطقه خلیج در سال ۲۰۱۹، به صورت ناشناس از بیش از ۳۰٬۰۰۰ کارمند منطقه خلیج نظرسنجی کرده است که هریک به بیش از ۶۰ سوال پاسخ دادند. این نظرسنجی جوانبی مانند اعتماد کارکنان، دستیابی آن‌ها به توانایی‌های بالقوه خود به عنوان بخشی از شرکت، تجربه روزانه، ارزش شرکت و همچنین اثربخشی رهبران را پوشش داده است.

یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao)، مدیر عامل و مدیر نماینده شرکت SBI Holdings غول خدمات مالی ژاپن، ماه گذشته، از ریپل و کنسرسیوم R3 به عنوان دلایل خوشبینی خود به آینده صنعت رمز ارز نام برد. او گفت هم‌اکنون نیز تقاضایی واقعی برای استفاده از XRP در انتقال فرامرزی پول و تسویه وجوه وجود دارد که باز هم به رشد خود ادامه خواهد داد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.