ریپل قوانین فهرست کوین بیس را نقض کرد

گزارش شده است که ریپل یکی از قوانین فهرست‌بندی کوین بیس را نقض کرده است. این اتفاق زمانی رخ داده که این صرافی از آلتکوین‌ها در پلتفرم Pro خود پشتیبانی می‌کند.

0 86

در ۲۶ فوریه شرکت تحقیقات مرتبط با بلاکچین Diar اعلام کرده است که ریپل یکی از الزامات فهرست‌بندی پلتفرم کوین بیس را نقض کرده است.

کوین بیس به طور خاص در چارچوب دارایی‌های دیجیتال تاکید کرده است که مالکیت سهام توسط یک تیم یک سهام جزیی است، در حالی که مطابق گزارش Diar ، ریپل حدود ۶۰ درصد از عرضه را درescrow با برنامه انتشار در اختیار دارد.

کوین بیس Pro که پلتفرم دادوستد حرفه‌ای رمز ارزها و مستقر در ایالات متحده آمریکا است، در ۲۵ فوریه اعلام کرد که توکن ریپل را به پلتفرم خود خواهد افزود. در نتیجه این اقدام مشتریان مستقر در ایالات متحده آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا، بریتانیا، سنگاپور و استرالیا می‌توانند ریپل را دادوستد کنند، تعداد کشورهای دریافت‌کننده این خدمات نیز رو به افزایش است.

پس از منتشر شدن این خبر، قیمت ریپل افزایش یافت از ۰.۳۳۷ به ۰.۳۴۱ رسید. ماه گذشته شرکت تحلیل کریپتو Messari در گزارشی ادعا کرد که ارزش بازاری ریپل می‌تواند به ۶ میلیارد دلار برسد. این گزارش تاکید می‌کند که عرضه نقدینگی ریپل تا بیش از ۴۸ درصد تخمین زده شود و در این صورت ارزش بازاری آن را دو برابر خواهد کرد.

براساس گزارش شرکت ریپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ این شرکت توانسته که ۵۳۵.۵۶ میلیون دلار ریپل بفروشد. تا سه ماهه چهارم ۳ میلیارد ریپل منتشر شده است در ۲.۴ میلیارد آن بازگشته است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.