ریپل از غول وام دهی CIT Group مشاور عمومی استخدام می‌کند

شرکت ریپل از یک شرکت معتبر، یک وکیل عمومی جدید استخدام کرده و جایگاه شغلی که به مدت چند ماه خالی بود را پر کرده است‌.

0 82

شرکت ریپل اعلام کرد که استوارت آلدروتی (Stuart Alderoty) تمام کارهای حقوقی در ریپل را نظارت خواهد کرد و مدیریت تیم‌های تطابق قانون رازداری بانکی (BSA) و سیاست قانون جهانی این شرکت را بر عهده خواهد داشت و به مدیر عامل شرکت، براد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse) گزارش می‌دهد.

طبق گفته بلومبرگ، آلدروتی از CIT Group که جزو ۵۰ بانک و وام دهنده برتر آمریکا است به ریپل پیوسته و از سال ۲۰۱۶ به عنوان معاون اجرایی، کارمند قانونی اصلی/مشاور عمومی و منشی در آنجا مشغول به کار شد و به نظارت قانونی، مدیریت شرکتی و مسائل مربوط به مدیریت ریسک بیمه پرداخت. قبل از CIT او در مقام‌های اجرایی در HSBC و امریکن اکسپرس (American Express) مشغول به کار بوده و قبل از آن به مدت ۱۷ سال به حرفه وکالت اشتغال داشته است.

او جانشین برینلی لیر (Brynly Liyr) مشاور ارشد سابق ریپل شده است که در ماه سپتامبر ریپل را ترک کرد تا به استارت آپ پرداخت کریپتویی Celo ملحق شود.

یک تیم قانونی پرمشغله

آلدروتی در حالی استخدام می‌شود که ریپل در حال مبارزه با یک اقدام جامع گروهی از طرف سرمایه گذارانی است که ادعا می‌کنند پول خود را در سرمایه‌گذاری بر روی XRP، (رمز ارز شرکت ریپل) از دست داده ‌اند و استارت‌ آپ‌ها را متهم می‌کنند که کوین‌ها را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده به فروش می‌رسانند.

این پرونده دادخواهی شامل چندین پرونده دادخواست اقدام گروهی است که توسط شاکیان اونر گرین والد ( Avner Greenwald)، دیوید اوکونر (David Oconer) و والدی زاکینف (Vladi Zakinov) مطرح شده و در آن از چند متهم از جمله ریپل لبز (Ripple Labs) و شرکت تابعه XRP II، گارلینگ هاوس (Garlinghouse) و چند مدیر و مدیر اجرایی دیگر نام برده شده است. در ماه نوامبر، این دادخواست به یک دادگاه فدرال منتقل شد.

پاییز گذشته، ریپل یک گروه لابی با هدف تاثیرگذاری بر تنظیم قوانین فضای کریپتو در واشنگتن دی سی تشکیل داد و آن را ائتلاف بین المللی اینترنت ارزش امنیت آمریکا (SAIV) نامگذاری کرد.

در ماه سپتامبر نیز ریپل یک اختلاف قانونی دو ساله با R3 را حل و فصل کرد. این‌ اختلاف در مورد بخشی از توافقنامه مشارکتی امضا شده در سال ۲۰۱۶ بود که به R3 حق خرید ۵ میلیارد توکن XRP، هرکدام به ازای 0.0085 دلار تا پایان سال ۲۰۱۹ را می‌داد. در سال ۲۰۱۷ و سال بعد آن، قیمت این توکن افزایش یافت (در حال حاضر XRP در ازای ۰.۳۱ دلار معامله می‌شود) و این بخش از توافق به نقطه اختلاف تبدیل شده بود. شرایط حل و فصل هنوز اعلام نشده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.