روسیه به منظور ارائه قانون داخلی کریپتو، لایحه وضع می‌‌کند

بنا بر اطلاعیه منتشر شده روز سه‌‌شنبه پنجم مارس در وبسایت پارلمان روسیه، این پارلمان دومین بازخوانی لایحه “دارایی‌‌های دیجیتالی مالی” را به منظور قانونی کردن ارزهای رمزنگاری شده ملی، پذیرفته است. دوما یا همان پارلمان روسیه، اصلاحیه‌‌هایی را برای حقوق دیجیتالی پذیرفته ‌‌است که یک چارچوب قانونی در زمینه اقتصاد دیجیتالی ارائه می‌‌کند.

0 80

لایحه “دارایی‌‌های دیجیتالی مالی” در ماه مه گذشته، بازخوانی اول را از دومای دولتی دریافت کرد و از آن زمان تا به امروز، بحث‌‌های زیادی در زمینه‌‌های قانونی کشور روسیه به همراه داشته است.

پذیرش دومین بازخوانی امروز به دنبال صحبت ولادیمیر پوتین، رئیس‌‌جمهور روسیه با دولت روسیه در هفته گذشته به منظور تسریع پذیرش دارایی‌‌های دیجیتالی تا جولای سال ۲۰۱۹ صورت گرفت.

ویاچسلاف وولودین، رئیس دومای دولتی و ارائه‌‌دهنده مشترک لایحه، تاکید کرده که پذیرش اصلاحیه‌‌ها به منظور رفع اختلالات مرتبط با مفاهیم حقوق دیجیتالی منتشر شده است. او همچنین تاکید کرده است:

بعد از پذیرش قانون، شهروندان و نهادهای قانونی، تضمین‌‌های اضافی دریافت خواهند کرد و به آن‌‌ها اجازه داده‌‌ خواهد شد تا به صورت فعالانه‌‌تر در توسعه اقتصاد آینده شرکت کنند.

همانطور که کوین‌‌تلگراف در روز یکم دسامبر گزارش داد، پاول کراشینکوف، رئیس شورا و سرپرست کمیته دومای دولتی که در نگارش لایحه شرکت داشته، گفت که این لایحه به بازخوانی اول برگشته تا اصلاحات اساسی در آن صورت بگیرد.

کوین‌‌تلگراف بیست و سوم فوریه نوشت که ماه گذشته، ایگور یوسوفوف، وزیر نیروی سابق روسیه، یک ارز رمزنگاری‌‌شده نفتی را پیشنهاد کرده و می‌‌گوید ساخت مسیراصلی پروژه، آخرین مرحله پروژه خواهد بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.