رمز ارز یکی از شبکه‌های اجتماعی به موفقیت بزرگی خواهد رسید

مایکل نووگراتز از نام‌‌آشناترین چهره‌‌های فضای کریپتو است که تاکنون پیش‌‌بینی‌‌های زیادی در مورد بازارهای رمز ارزی انجام داده است. وی در آخرین صحبت‌‌های خود به فراگیر شدن رمز ارز ها در میان شبکه‌‌های اجتماعی اشاره کرده و اذعان داشته است که یکی از آنها مطمئنا بسیار موفق خواهد شد.

0 99

مایکل نووگراتز (Michael Novogratz)، مدیرعامل شرکت مبادلات رمز ارز Galaxy Digital، پیش‌‌بینی کرده است که دارایی‌‌های رمز ارزی یکی از شبکه‌های اجتماعی به موفقیت زیادی خواهد رسید. نووگراتز این سخنان را روز 24 مه در گفتگو با رسانه CNBC مطرح کرد.

نووگراتز در انتهای این مصاحبه خاطرنشان کرد:

فکر می‌‌کنم رمز ارز پرداختی فیسبوک یا کوین تلگرام .... یکی از این دارایی‌‌ها موفق خواهد شد و فرصت مطرح شدن به عنوان یک ارز واقعی را در اختیار خواهد داشت.

نووگراتز در اوایل سخنان خود تاکید کرد که بیت کوین‌‌ تنها یک ابزار برای ذخیره ارزش است، درست به همان شیوه‌‌ای که در ماه فوریه آن را با طلا مقایسه کرده بود. با این وجود، وی خاطرنشان کرد که اگرچه کوین فیسبوک برای چیزهایی مانند پرداخت به کار خواهد رفت، بیت کوین‌‌ احتمالا به عنوان ابزار ذخیره ارزش مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

نووگراتز همچنین باز هم عنوان کرد که “زمستان کریپتو به پایان رسیده است.” وی همین ایده را در ابتدای ماه جاری عنوان کرده و اذعان داشته بود که رمز ارزها هم‌‌اکنون در بازار گاوی قرار دارند. زمانی که مصاحبه‌‌کننده از نووگراتز پرسید که آیا افرادی که قبلا به خاطر بیت کوین‌‌ دچار ضرر شده‌‌اند باز هم در آن سرمایه گذاری خواهند کرد، وی پاسخ داد:

فکر نمی‌‌کنم چنین مسئله‌‌ای پیش بیاید. بسیاری از سازمان‌‌ها هیچوقت در این فضا سرمایه گذاری نکردند، چرا که خواستند به شیوه‌‌ای هوشمندانه عمل کنند و اکنون همه آنها می‌‌گویند، کمی صبر کنید، اکنون فرصت بهتری وجود دارد. خرید و فروش ادامه خواهد داشت و بسیاری از افرادی که ضرر دیده‌‌اند دیگر در آن سرمایه گذاری نخواهند کرد، اما جمعیت کره زمین به هفت و نیم میلیارد نفر رسیده است و هنوز هم سرمایه‌‌گذاران زیادی می‌‌توانند وارد این فضا شوند

نووگراتز اذعان داشت که کوین‌‌هایی مانند اتریوم و EOS – که وی از آنها با عنوان کوین‌‌های وب 3.0 یاد می‌‌کند – بسیار جالب هستند. با این حال، وی توضیح داد که این شبکه‌‌ها در حال تلاش برای تبدیل شدن به وب 3.0 هستند و این امر ممکن است به دو تا پنج سال زمان نیاز داشته باشد. وی خاطرنشان ساخت، چنین پروژه‌‌هایی باید توسعه‌‌دهندگان را مجاب کنند اپلیکیشن‌‌های مختلفی را بر روی پلتفرم‌‌های آنان به وجود آورند و از این راه سودآوری خود را نشان دهند.

همانطور که کوین‌‌تلگراف در ماه جاری گزارش داد، نووگراتز پیش از این اذعان داشته است که بیت کوین‌‌ تنها ابزاری برای ذخیره ارزش است و به همین خاطر نمی‌‌تواند دنیا را تغییر دهد. در واقع وب 3.0 این کار را انجام خواهد داد.

دیروز نیز اخباری منتشر شدند که سرویس پیام‌‌رسان تلگرام شبکه باز تلگرام (Telegram Open Network) را در سه‌‌ماهه سوم 2019 راه‌‌اندازی خواهد کرد. رمز ارز شرکت فیسبوک نیز که اکنون با نام Globalcoin شناخته می‌‌شود، در سال 2020 عرضه خواهد شد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.