رمز ارز شرکت Paxos به پشتوانه‎ی فلزات قیمتی راه‎اندازی می‎شود

Cascarilla مدیرعاملPaxos طی مصاحبه‎ای اظهارداشت، توکن دیجیتال این شرکت به پشتوانه‎ی فلزات قیمتی، “به طور قطعی امسال” راه‎اندازی خواهد شد. وی افزود این شرکت برای اطمینان از موجودی فلزات قیمتی در دنیای حقیقی، از سیستم بانکداری استفده خواهد کرد. شرکتPaxos دارای پروانه‎ی اعتبار در ایالت نیویورک است که به سبب آن، برخی امتیازات بانکی نظیر حق نگهداری از دارایی‎های مالی اساسی را داراست.

0 71

Chad Cascarilla مدیرعاملPaxos طی مصاحبه‎ای با بخش Balancing the Ledger مجله‎ی Fortune اظهارداشت، توکن دیجیتال شرکت بلاکچینی Paxos ، به پشتوانه‎ی فلزات قیمتی، “به طور قطعی امسال” راه‎اندازی خواهد شد.

در این مصاحبه از Cascarilla پرسیده شد که آیا Paxos روی سکه ای به پشتوانه‎ی طلا کار می‎کند یا خیر؛ که وی پاسخ داد

این چیزیست که قطعاً امسال مشخص خواهد شد. ما درباره‎ی ایده‎ی داشتن پشتوانه‎ی کالا، بسیار هیجان زده هستیم و فکر می‎کنم فلزات قیمتی، واضح ترین نوع کالای پشتوانه، و طلا احتمالاً واضح‎ترین فلز قیمتی و قابل توکنیزاسیون خواهد بود

به منظور پیاده‎سازی این مفهوم، Paxos باید از برابر نگهداشتن توکن ثبت شده در بلاکچین با مقدار واقعی پشتوانه‎ی آن “در دنیای حقیقی” اطمینان حاصل کند. Cascarilla توضیح داد:

“برای قرار دادن چیزی در بلاکچین، باید اطمینان حاصل کنید که مقدار دقیق موجودی در دنیای واقعی ، با آنچه که در بلاکچین است، در تناسب باشد. کاری که درخصوص توکن طلایی باید صورت گیرد، این است که میزان طلای موجود در خزانه، با میزان توکن‎های طلایی منتشر شده برابر باشد”

Cascarilla افزود، جایگاه شرکت به عنوان یک مؤسسه‎ی مالی، به ما این اجازه را می‎دهد که از سیستم بانکی برای اطمینان از میزان دارایی‎های پشتیبان “در دنیای واقعی” که با میزان دارایی‎های بلاکچین متناسب است، استفاده کنیم. در حالی که این شرکت قصد دارد سکه‎های برپایه‎ی فلزات قیمتی را امسال راه‎اندازی کند، Cascarilla گفت که هنوز تاریخ دقیقی برای این کار مشخص نشده است.

Cascarilla با صحبت درباره‎ی Paxos Standard)PAX) (استیبل کوین شرکت Paxos که به‎صورت یک به یک با دلار امریکا پشتیبانی می‎شود و در سپتامبر ماه گذشته راه‎اندازی شده است)، گفت که (PAX) با سایر استیبل کوین‎ها تفاوت دارد؛ چرا که کاملاً حسابرسی شده و بسیار منظم است و همچنین توسط وزارت امور اقتصادی ایالت نیویورک (NYDFS) به تأیید رسیده و قابلیت نقدشوندگی نسبتاً بالایی دارد.

شرکت Paxos، ابتدا در سال 2012 به‎عنوان صرافی بیت کوین با نام itBit بنیان نهاده شد و سپس به عنوان شرکتی با محوریت بلاکچین تغییر برند داده و Paxos نامیده شد. Paxos دارای پروانه‎ی اعتبار در ایالت نیویورک است که به سبب آن، برخی امتیازات بانکی نظیر حق نگهداری از دارایی‎های مالی اساسی را داراست. Paxos در سال گذشته مبلغی معادل 65 میلیون دلار برای تقویت عملیات خود، از سرمایه‎گذاران جمع‎آوری کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.