کدام رمز ارزها را در سال 2019 بخریم؟

با مشاهده علائم رشد بازارهای رمز ارز برای اولین بار در طی چندین ماه، اکنون زمان خوبی است برای انتخاب چند سکه/توکن جدید یا اضافه کردن به آنچه دارید. اما باوجود بیش از 1200 انتخاب، کدام‌یک را برای سال 2019 باید نگهداری کرد؟ Mina Down از hackernoon.com، به بررسی این گزینه‌ها می‌پردازد.

1 135

اکنون زمانی هیجان‌انگیز برای ورود به فضای کریپتو است، زیرا گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه زیادی وجود دارد. بااین‌وجود در حال حاضر حداقل 1200 نوع مختلفی از سکه‌ها وجود دارد که در Coinmarketcap گنجانده‌شده است. کدام‌یک دارای برتری است؟ کدام گروه از سکه‌ها در مدت‌زمان طولانی‌تر دوام خواهد آورد؟ کدام سکه یا توکن را برای سال 2019 باید داشته باشید؟

پاسخ این سؤالات پیچیده است چراکه ما تنها می‌توانیم بر حدس و گمان اکتفا کنیم. فناوری بلاک چین به‌طور قطع ماندگار است و هرچه به سمت آینده پیش می‌رویم، بیشتر و بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ اما دانستن اینکه کدام سکه‌ها یا توکن ها در سال جدید کاربردی‌تر خواهند بود، خیلی سخت است.

تا حد امکان سعی کنید در هنگام ارزیابی آینده‌ی سکه‌های مختلف دید وسیعی داشته باشد. دیدگاه من در ابتدا این است که در نظر بگیرید چه نوعی از گروه سکه‌ها دارای قابلیت بالقوه برای تطابق در آینده‌ای نزدیک هستند. برای مثال سکه‌های مبتنی بر حریم خصوصی، یک شرط جامع برای جذب آینده هستند. گروه دیگری از سکه‌هایی که ارزش بررسی را دارند آن دسته‌هایی هستند که در ادغام رسانه‌های اجتماعی و فناوری بلاکچین شرکت دارند. این نوع پروژه‌های bridging – پروژه‌های ارتباط‌دهنده فناوری مرسوم با بلاک چین و رمز ارز– محرک مهمی برای پذیرش بلاک چین در آینده هستند.

با چنین تفاسیری، برخی از رمز ارزهای ارزشمند در سال 2019 را در ادامه بررسی می‌کنیم.

اتریوم

بدون شک اتریوم همچنان یک آلتکوین مهم در سال 2019 باقی خواهد ماند. اتریوم تبدیل به استانداردی جدید با کارمزدهای پایین و تبادلات سریع شده است. در حال حاضر چندین توکن ERC20 مبتنی بر شبکه اتریوم وجود دارد که پیش‌بینی می‌شود پیشرفت چشمگیری داشته باشند. اتریوم گزینه‌ای است که هر سرمایه‌گذار کریپتو باید در سال 2019 به آن فکر کند.

اتریوم در باینانس یا Kucoin قابل‌خرید است.

سکه‌های مبتنی بر حفظ حریم خصوصی

سکه‌های مبتنی بر حفظ حریم خصوصی در دنیای رمز ارز به دلایل کاربردی و سیاسی دارای محبوبیت خاصی هستند. به لحاظ کاربردی، بسیاری از افراد به ایده‌ توانایی معامله به‌صورت خصوصی بدون نظارت دولت یا شرکت‌های خصوصی علاقه‌مند هستند. به لحاظ سیاسی، بسیاری از طرفداران رمز ارز مخالف نفوذ دولت به زندگی خصوصی افراد هستند و از پروژه‌هایی حمایت می‌کنند که این قدرت را تضعیف نموده یا اعمال‌نفوذ آن‌ها را سخت‌تر می‌کنند.

اگر شما علاقه‌مند به تحقیق در مورد سکه‌های مبتنی بر حریم خصوصی هستید، من به شما XMR یا PIVX را پیشنهاد می‌کنم. این دو سکه پروژه‌هایی قدرتمند هستند که مدتی است حضور پیدا کرده‌اند. اگر به دنبال گزینه‌ای جدیدتر هستید XSPEC گزینه خوبی است چراکه اگر بتواند به هدف خود برسد به نسبت سکه‌های دیگر در سطح دیگری قرار خواهد گرفت.

XMR و PIVX در باینانس یا Kucoin قابل‌خرید است.

XSPEC در Livecoin قابل‌خرید است.

ادغام با رسانه‌های اجتماعی و کسب درآمد

حوزه‌ای که پتانسیل سریعی برای تطابق بلاکچین دارد، شامل پروژه‌هایی است که سعی در ایجاد پل ارتباطی میان فناوری با بلاک چین دارند. ادغام رسانه‌های اجتماعی و کسب درآمد همان حوزه‌ای است که پیشرفت سریعی در این زمینه داشته است. من فکر می‌کنم بهترین پروژه‌ها در این زمینه پروژه‌های TRX هستند که اخیراً در BitTorrent و KIN تحقق پیداکرده‌اند.

TRX در باینانس یا Kucoin قابل خریداری است.

KIN در Fatbtc قابل خریداری است.

سرمایه گذاری در زنجیره‌های جدید

درعین‌حال که اتریوم و بیت کوین معروف‌ترین بلاک چین ها هستند، تعدادی رقیب جدید نیز وجود دارد. برخی از آن‌ها ازنظر سرعت بیشتر و کارآمدی بالاتر در حال رقابت با بیت کوین و اتریوم هستند. برخی دیگر زنجیره‌های خود را برای استفاده در موارد خاصی همچون بازارهای بسیار تنظیم‌شده آماده کرده‌اند. اگر شما مایل به سرمایه گذاری در زنجیره‌های جدید هستید نگاهی بر ITC (موسوم به IOTAچین)، IOTA، EOS و ADA داشته باشید.

EOS و ITC در Kucoin قابل خریداری است.

IOTA و ADA در باینانس قابل خریداری است.

تلاش سکه‌ها برای جایگزینی فیات

اجرای تراکنش‌های مالی غیرمتمرکز با استفاده از رمز ارزها، اولین مورد کاربردی فناوری بلاک چین بود. بیت کوین اولین رمز ارز طراحی‌شده برای این منظور بود اما از آن زمان چندین سکه دیگر توسعه‌یافته است که امید است جایگزین ارز سنتی مبتنی بر دولت فیات شوند. اگر به این نوع کاربرد بلاک چین علاقه‌مند هستید XRP را مدنظر قرار دهید که در تلاش برای جایگزینی فیات است.

XRP در باینانس قابل خریداری است.

الگوریتم‌های تجاری

با افزایش رشد معاملات با رمز ارزها، افرادی بیشتری به دنبال افزایش سوددهی خود از طریق استراتژی‌های تجاری پیچیده هستند. با توجه به نوسانات باورنکردنی قیمت‌های رمز ارز در روزهای اخیر، تاجران با استفاده از الگوریتم‌های تجاری برنامه‌ریزی‌شده برای تعقیب روند بازارها و انجام معاملاتی تحت شرایط پیش تعیین‌شده به سودآوری دست پیدا می‌کنند. اگر علاقه‌مند به الگوریتم‌های تجاری هستید می‌توانید COV (یا COVX) وابسته به صرافی و CND را مدنظر قرار دهید.

COV در Kucoin قابل خریداری است.

CND در باینانس قابل خریداری است.

توکن های ابزاری

اگر علاقه‌مند به برنامه‌های کاربردی مختلفی هستید که بر پایه تکنولوژی بلاک چین ساخته‌شده‌اند، شاید بخواهید به بررسی سکه‌های ابزاری بپردازید. توکن‌های ابزاری در برنامه‌های خاصی معمولاً برای دستیابی به یک محصول کارخانه یا دسترسی به خدمات استفاده می‌شوند. اگر توکن های ابزاری برای شما جالب‌توجه هستند، پیشنهاد می‌کنم THETA و TEL را مدنظر قرار دهید. این دو گزینه دارای پتانسیل خوبی برای آینده خواهند بود.

THETA در باینانس قابل خریداری است.

TEL در Kucoin قابل خریداری است.

سکه‌های مختص صرافی

بسیاری پیش‌بینی می‌کنند که دوران رکود رمز ارزها در سال 2019 به انتها خواهد رسید. اگر این اتفاق رخ دهد، بسیاری از طرفدارانی که از تجارت خارج‌شده بودند دوباره بازخواهند گشت. این پیش‌بینی همچنین بدین معناست که تاجران جدیدی وارد فضای رمز ارز خواهند شد. به این دلایل من فکر می‌کنم سرمایه گذاری برای سال 2019 بر روی کوین‌های مختص صرافی خواهد بود. این‌ها سکه‌هایی هستند که در پلتفرم‌های تجاری خاصی برای پرداخت هزینه‌ها استفاده می‌شوند. اغلب صرافی‌ها توکن مختص خود را دارند، اما من BNBباینانس و KCS متعلق به Kucoin را برای این سال پیشنهاد می‌کنم.

KCS در باینانس قابل خریداری است.

BNB در Kucoin قابل خریداری است.

شما کدام رمز ارز یا توکن را پیشنهاد می‌کنید؟

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. hesam

    KCS در باینانس قابل خریداری است. BNB در Kucoin قابل خریداری است. !!!!!!!!!