رشد بیت کوین دایموند پس از قرار گرفتن در فهرست Bithumb 

تحرکات جزیی در بازار؛ بیت کوین دایموند رشد کرد،‌ Ravencoin سقوط کرد. تحرکات بازار کریپتو در این هفته جزیی بوده‌اند. جهش‌هایی در این سو و آن سو برای چند آلتکوین دیده شدند ولی به طور کلی بازار هنوز ثابت است و همانند هفته گذشته در حدود ۲۱۰ میلیارد دلار قرار دارد.

0 113

بیت کوین حرکتی نداشته و هنوز کمی پایین‌تر از ۶۵۰۰ دلار قرار دارد. رقمی که از آخر هفته ثابت مانده است. تقویت پیوسته بازار BTC به روشنی نشان‌دهنده سطح حمایت و مقاومت است. بیشتر اخبار این صنعت اخیرا مثبت بوده‌اند و هر لحظه ممکن است گریزی رخ دهد. اتریوم نیز در نقطه پایینی قرار داشته و در صورت بهبود بازار به همراه بیت کوین رشد خواهد کرد. البته امروز ETH در ۲۰۵ دلار ثابت بوده است.

امروز دوباره آلتکوین‌ها رفتارهای گوناگونی داشتند و تقریبا نیمی سبز و نیمی قرمز شدند. XRP جزو ۱۰ عملکرد برتر بوده و ۲٫۶ درصد رشد کرده و قیمت آن مجددا به ۰٫۴۶۳ دلار رسید. پس از آن، مونرو با ۱٫۸ درصد رشد قرار داشت ولی سایر ارز‌ها زیر ۱ درصد رشد یا کاهش داشتند.

از ارزهایی که در ۲۰ ارز برتر حضور ندارند،‌ VeChain با ۴ درصد رشد به ۰٫۰۱۱ دلار بازگشته است. قسمت پنجم از سریال ویدیویی «شیرجه در فناوری» آن با نام «شرکا و نقشه راه» منتشر شده است که بدون شک باعث رشد آن در روز جاری شده است. دش نیز ۳٫۵ درصد رشد کرده است، اما سایر ارزها اکثرا کاهش داشته‌اند. Tezos و Nem امروز ۲-۳ درصد سقوط کرده‌اند.

شگفتی‌آفرین امروز بیت کوین دایموند بوده است. پس از اعلام خبر به کارگیری BCD توسط Bithumb پس از هارد فورک آن، این ارز ۱۵ درصد رشد کرده است. بزرگترین صرافی کره جنوبی نیز اعلام کرده است که بیت کوین دیاموند را در فهرست خود قرار می‌دهد. با رشد قیمت BCD به ۲٫۲۰ دلار پیش از بازگشت به ۲٫۰۷ دلار، حجم مبادلات نیز از ۴ میلیون دلار به ۲۲ میلیون دلار رسید.

همچنین Genesis Vision و MobileGo و نیز به ترتیب با ۱۳ درصد و ۱۲ درصد رشد صعود قابل توجهی داشتند. Decred نیز پس از اعلام فهرست شدن آن توسط Binance امروز ۱۱ درصد رشد کرده است. Ravencoin امروز پس از چند روز صعود ۱۸ درصد سقوط کرد. Veritaseum و Metaverse ETP نیز در حال حاضر ۱۰ درصد کاهش را نشان می‌دهند.

امروز تنها نیم درصد به ارزش بازار اضافه شد و این رقم در ۲۱۰ میلیارد دلار باقی ماند. طی هفته گذشته ارزش بازار کمی کاهش داشته ولی به طور کلی ثابت مانده است. از تسلط بیت کوین نیز کمی کاسته شده و به ۵۳٫۵ درصد رسیده است و این ارز نیز در حال حاضر بدون حرکت است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.