راه اندازی یک کیف پول توسط Bancor برای تبدیل زنجیره‌ای بین توکن EOS و ETH

براساس یک گزارش مطبوعاتی که در ۱۲ مارس با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، Bancor یک کیف پول برای تبدیل زنجیره‌ای (On-Chain) بین اتریوم (ETH) و Eos) EOS) را راه اندازی می‌کند. محصول جدید Bancor، یک کیف پول کریپتو غیر محرمانه است که طراحی شده تا امکان تبدیل کریپتو درون–زنجیره‌ای بین اتریوم و توکن‌های مبتنی بر EOS “در یک اقدام واحد” را فراهم کند.

0 74

کیف پول جدید بر اساس پروتکل بین زنجیره‌ای BancorX که اخیرا راه‌اندازی شده می‌باشد و به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به صرافی‌ها، توکن‌های مبتنی بر EOS  و اتریوم را به یکدیگر تبدیل کنند.

نیت هیندمن (Nait Hindman)، مدیر ارتباطات Bancor، طی بیانیه‌ای‌به کوین تلگراف گفت انتظار می‌رود که با انتشار کیف پول یکپارچه Bancor، راه برای ادغام سایر بلاکچین‌ ها باز شود و به عنوان مثال به بیت کوین (BTC) و ترون (TRON) اشاره کرد.

هیندمن در مورد اینکه انتظار می رود بعد از این کدام زنجیره‌ها ادغام شوند جزئیاتی ارائه نداد اما تاکید کرد که ” مدت زمان توسعه‌ای که اکنون برای اضافه کردم این زنجیره‌ها نیاز است، خیلی پایین‌تر از مدت زمانی است که برای اضافه کردن EOS آن نیاز داشتیم.”

طبق گزارش نشریات مطبوعاتی، کیف پول Bancor، تراکنش‌های فوری و بدون کارمزد بین ۹۷۰۰ جفت توکن را ارائه می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که هر کدام از توکن‌‌های شبکه، صرف نظر از اینکه خریدار یا فروشنده‌ای در دسترس است یا نه، در هر زمانی می‌توانند به یکدیگر تبدیل شوند. در مطبوعات آمده است که کاربران کیف پول Bancor می‌توانند بدون ترک رابط کیف پول، به اپلیکیشن غیر متمرکز (DApp) خود دسترسی پیدا کنند.

این بیانیه این را نیز بیان می‌کند که راه اندازی کیف پول Bancor در پی اخبار مربوط با ادغام پروتکل Bancor به گوشی هوشمند گلکسی S10 جدید سامسونگ از طریق پلتفرم بازی اجتماعی Enjin است‌.

در سال ۲۰۱۷، Enjin برای استفاده از توکن‌های هوشمند در سراسر پلتفرم Enjin کوین و امکان پذیر ساختن سازگاری توکن Enjin کوین با شبکه و پروتکل Bancor، با Bancor قرارداد مشارکت بست.

همانطور که قبلا گزارش شده، طبق یک اعلامیه رسمی، گوشی‌های جدید گلکسی S10 به وضوح از ENJ، بیت کوین، ETHو توکن کازمی (Cosmee) که با علامت COSM شناخته می‌شود پشتیبانی خواهند کرد.

هندیمن این را نیز به کوین تلگراف گفت که، طبق اخبار سامسونگ، “حجم شبکه در هفته گذشته از ۹ میلیون دلار در هفته گذشته افزایش یافت و به بالاترین سطح ۱۱ ماهه، یعنی تقریبا ۲۵ میلیون دلار رسید.”

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.