راه اندازی اکسپلورر جدید BCH توسط Blockchain.com

وبسایت Blockchain.com که از تامین‌کنندگان محبوب کیف پول رمز ارزی است، از اکسپلورر جدید خود برای بیت‌کوین کش (BCH)، رونمایی کرد. براساس صحبت‌های تیم سازنده، پس از این که این شرکت سرویس تازه‌ای را در ماه گذشته راه‌اندازی کرد، سوالات زیادی نسبت به رمز ارز BCH دریافت کرد که آن‌ها را به فکر طراحی این اکسپلورر جدید در کنار ابزار آموزشی بلاکچین پرایمرز (Blockchain Primers) انداخت.

0 172

Blockchain.com، از تأمین‌کننده‌های کیف پول، شروع به ارائه‌ی ابزاری تازه برای کاربران کرده که به آن‌ها اجازه می‌دهد با دقت بیشتری طرز کار داخلی رمز ارز خود را ببینند. این شرکت یک اکسپلورر بلاک بیت‌کوین کَش (BCH Block Explorer) را راه‌اندازی کرده که به افراد اجازه‌ی جستجوی هش تراکنش‌ها، بلاک‌ها و آدرس‌های روی بلاکچین BCH را می‌دهد.

اکسپلورر جدید بلاکچین BCH

Blockchain.com، تأمین‌کننده محبوب کیف پول رمز ارز، خبر از راه‌اندازی یک اکسپلورر بلاک تازه برای بیت‌کوین کَش (BCH) داد. این شرکت توضیح داد که برای در نظرگرفتن منفعت افرادی که ممکن است با مفهوم ناآشنا باشند، آن‌ها می‌توانند این ابزار را اکسپلورری برای بلاکچین تصور کنند. این به کاربران امکان جستجو برای اطلاعات جزئی بر روی بلاک‌های به‌خصوص BCH، بررسی تأیید یا عدم تأیید یک تراکنش، مشاهده‌ی موجودی یک آدرس کیف پول، نظارت بر قیمت‌های بازار و حتی تماشای آنی تراکنش‌های شبکه را می‌دهد.

Blockchain

تیم Blockchain.com عنوان کردند که:« با توسعه و رشد رمز ارزهای بیشتر، فراهم‌نمودن دسترسی و فهم مستقیم در سراسر شبکه‌ها حیاتی است. اکسپلورر بلاکچین (Blockchain Explorer) قابل‌اعتماد‌ترین منبع برای داده‌های بلاکچین می‌باشد. تمرکز ما همواره فراهم‌کردن به‌روزترین و دقیق‌ترین اطلاعات در دسترس بوده است. امروز، ما برای معرفی بیت‌کوین کش (Bitcoin Cash) به مجموعه‌ موجود از رمزارزهای پشتیبانی‌شده بر روی اکسپلورر خودمان، هیجان‌زده هستیم. حالا شما می‌توانید به جستجوی هش تراکنش‌های BTC/ETH/BCH، بلاک‌ها و آدرس‌ها در یک نوار جستجوی واحد بپردازید.»

چرا بیت‌کوین کش؟

ابزار BCH پس از بیت‌کوین کور (Bitcoin Core) برای BTC و اتریوم (Ethereum) برای ETH، سومین اکسپلورر بلاکی است که از سوی Blockchain.com پشتیبانی می‌شود. زمانی که شرکت سرویس دیگری را در ماه گذشته راه‌اندازی نمود، تیم سازنده عنوان کرد که اخیراً سوالات زیادی را درباره‌ی بیت‌کوین کش، بیش از هر دارایی کریپتوی دیگری که توسط Blockchain Wallet پشتیبانی می‌شود، دریافت کرده است.

Blockchain

در ژانویه، شرکت یک ابزار آموزشی به نام بلاکچین پرایمرز (Blockchain Primers) را راه‌اندازی کرد. این سرویس قصد دارد تا چشم‌اندازی نسبتاً دقیق از هر دارایی کریپتو از جمله مواد پیش‌زمینه، آخرین داده‌های بازار و تحلیل را فراهم کند. اولین گزارشی که بر روی این سرویس تازه منتشر شد، یک معرفی از BCH بود که با توجه به تحقیقات، مزایای آن نسبت به BTC از جمله حداکثر ظرفیت/توان عملیاتی تراکنش بر زنجیره‌ی (onchain) بالاتر، متوسط هزینه‌ی تراکنش پایین‌تر و قابلیت‌های اضافی قرارداد هوشمند را عنوان کرده بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.