راه انداری دوباره وب سایت اتریوم توسط بنیاد اتریوم

انجمن اتریوم به عنوان بزرگترین انجمن رمز ارز‌‌ها به شمار می‌‌آید و کاربران زیادی بر روی بستر آن در حال استفاده از اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز هستند. بنیاد اتریوم در جدیدترین اقدام خود قصد دارد وب سایت اتریوم را دوباره راه‌‌اندازی کند تا منبعی مناسب برای پروژه‌‌های آینده به وجود آید و اعضای انجمن نیز کارهای خود را با راحتی هرچه تمام‌‌تر انجام دهند.

0 95

بنیاد اتریوم (Ethereum Foundation) در یکی از توییت‌‌های خود در تاریخ 30 آوریل اعلام کرد که قصد دارد وب‌‌سایت انجمن خود، Ethereum.org، را دوباره راه‌‌اندازی کند.

بر اساس یکی از پست‌‌های وبلاگی بنیاد اتریوم در همان روز، Ethereum.org به عنوان مخزن محتوای تولیدشده توسط انجمن اتریوم مانند مستندها و راهنماهای ساخته‌‌شده توسط اعضاء مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تیم اتریوم اذعان داشت:

این وب‌‌سایت برای انجمنی ساخته شده است که مشغول انجام دادن کارهای مختلف است: وارد کردن توسعه‌‌دهندگان و کاربران جدید، آموزش به خودمان و دیگران و ایجاد چیزهای جدید.

این امر در چهار صفحه دیگر وب‌‌سایت نیز مشاهده می‌‌شود:

“مبتدیان”، “استفاده”، “یادگیری” و “ساختن”. با این حال، تیم اتریوم تاکید می‌‌کند که این وب‌‌سایت هم‌‌اکنون تنها در حالت مقدماتی خود قرار دارد؛ آنها انتظار دارند که انجمن بهبودهای بیشتری را در آن انجام دهد.

همانطور که کوین‌‌تلگراف قبلا گزارش داد، بنیاد اتریوم با مالک Filecoin یعنی Protocol Labs وارد همکاری شد تا VDF جدیدی را از ماه آوریل در اختیار کاربران قرار دهند. VDF ها نوعی جدید از ابزار رمزنگاری می‌‌باشند و در مقابل آن دسته از کاربران تبهکار مقاوم هستند که سعی دارند به منظور سودزایی شخصی از تولیدکننده‌‌های اعداد تصادفی جهت سوءاستفاده از نرم‌‌افزارها استفاده کنند.

بنیاد اتریوم همچنین با استفاده از برنامه Ethereum Foundation Grants سرمایه‌‌های کلانی را در اختیار پروژه‌‌های زیادی قرار داده است. بر اساس یکی از گزارش‌‌های اخیر کوین‌‌تلگراف، اتریوم سرمایه‌‌های زیادی را برای محققین دانشگاه کلمبیا و ییل فراهم آورده است که در حال ادغام زبان قراردادهای هوشمند DeepSea با ماشین مجازی اتریوم (Ethereum Virtual Machine) می‌‌باشند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.