راه‌‌های جدید برای کنترل ارزهای رمزنگاری شده

در اینجا مقاله‌ای را می‌خوانید که تیم ساخت و توسعه کیف پول Blockchain از کمپانیBlockchain ، درمورد این کیف پول و ویژگی‌های آن ارائه کرده‌اند. آن‌ها در این مطلب به اهداف، دستاوردها و همچنین درخواست‌ها و شکایات کاربرانشان و تلاش‌هایشان برای جلب رضایت آن‌ها می‌پردازند.

0 105

ما کیف پول Blockchain را ساختیم زیرا که اشتیاق فراوانی برای استفاده آسان از ارزهای رمزنگاری شده‌‌ داریم. ما می‌‌خواهیم همه افراد قابلیت استفاده از آن را داشته و فقط افراد سرمایه گذار در آن حضور نداشته باشند.

ما بر این باوریم که مالکیت و کنترل کلید شخصی شما، مهم‌‌ترین و تنها جنبه‌‌ استفاده از ارز رمزنگاری شده‌‌ است. بدون کلید شخصی، شما از رمزنگاری استفاده نمی‌‌کنید، تنها حدس می‌‌زنید و بخش اصلی و معرف آن را فراموش می‌‌کنید: قدرت پول الکترونیکی و کنترل شده توسط مردم

تحقق بخشیدن به این موضوع بود که منجر به توسعه کیف پول Blockchain در ۶ سال پیش شد. ماموریت چه بود؟ ساده کردن آن برای استفاده‌‌ تمام کاربران و ساخت کلید شخصی‌‌شان، این که کاربران بیرون از سرمایه صندوق‌‌ها و «بانک‌‌های بیت کوین» به حساب خود دسترسی داشته باشند و در نهایت امکان انجام فعالیت‌‌های مالی در تمام نقاط و در واقع، این که همه جا، بانک آن‌‌ها باشد.

حالا ۶ سال گذشته است و ما دستاوردهایی داشته‌ایم که به آنها افتخار می‌کنیم:

  • ساخت نخستین کیف پول cross-platform (پلتفرم واسطه‌ای)، بدون متصدی و بین زنجیره‌ای (cross-chain)
  • ثبت ۳۰ میلیون کیف پول در ۱۴۰ کشور جهان
  • توانمندسازی بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار در حجم تراکنش‌‌های مصرف‌‌کننده و بیش از ۸۰ میلیون معاملات رمزنگاری شده‌‌ مصرف‌‌کننده، تنها در دو سال اخیر
  • پشتیبانی از دلایل حاکمیت مالی و کنترل توسط کاربر با رگولاتورهایی در سراسر دنیا. (ما هزاران ساعت صرف کردیم و میلیون‌‌ها ساعت را در جهت آموزش و توسعه هزینه کردیم.)
  • کمک به کاربران برای ذخیره‌‌کردن میلیونی سکه‌‌های BTC ، BCH & ETH و تولید بیش از یک‌‌چهارم ترافیک شبکه‌‌ی بیت کوین.

از همه مهم‌‌تر، برای ما یک افتخار و امتیاز بوده که اولین جایگاه را داشته باشیم و ده‌‌ها میلیون‌‌نفر به منظور استفاده از موارد رمزنگاری شده‌‌ و نگهداری از کلید‌‌هایشان به ما روی آورند.

ولی هنوز چیزهای زیادی برای انجام وجود دارد.

در پایان آخرین رقابت، ما یک ارزیابی جدی از خود انجام دادیم و پرسیدیم که کاربران ما به چه چیزهایی نیاز دارند که تا به امروز برایشان فراهم نکرده‌ایم؟ ما ۴ درخواست و شکایت را شناسایی کردیم:

  • راه‌‌های سریعتر و بهتر برای کاربران جدید به منظور دریافت نخستین ارز رمزنگاری شده‌‌ و آماده‌‌سازی نخستین معامله یا انتقال
  • افزایش انواع ذخیره‌‌سازی مانند سخت افزار به منظور افزایش توازن کاربران
  • دارایی‌‌های بیشتر برای کاربرانی که می‌‌خواهند خرید کنند و افزایش استفاده از مجموعه دارایی‌‌های گوناگون
  • منابع بهتر و قابل اعتمادتر نقدینگی برای انتقال و تزریق در کنار افزایش دارایی‌‌ها

راضی کردن کاربران به معنای ساخت یک پلتفرم بزرگ در محدوده‌‌ ما خواهد بود. ما امسال کار روی این موضوع را شروع کرده‌‌ایم. امروز از اینکه شروع به تولید راه‌‌حل‌‌های تازه، از جمله دو قابلیت جدید برای شما کرده‌‌ایم، هیجان زده‌‌ایم.

نخست، ما در حال جایگزین کردن Blockchain هستیم: نسل بعدی محصولات خرید و فروش با بهترین نقدینگی و اجرا که توسط پلتفرم جدید نرم افزاری ما توانمند شده و از بهترین اجرا در میان دارایی‌‌ها اطمینان حاصل می‌‌کند. اکنون کاربران با کیف Blockchain، بدون از دست دادن کنترل کلید‌‌ها یا ارزهای رمزنگاری‌‌شان، به قیمت‌‌های شبیه صرافی دسترسی دارند. محدودیت خرید و فروش از صدها دلار به هزاران دلار ارز رمزنگاری شده‌‌ افزایش خواهد یافت.

در حالی که سیستم کنونی از منابع مختلف، نقدینگی خوبی به دست آورده، برنامه ما افزایش منابع نقدینگی در زمان مقرر است که شامل پروتکل‌‌های معاوضه‌‌ غیر متمرکز می‌‌شود. ما سیستم‌‌های KYC و خطرناک خود را بازسازی کرده‌‌ایم، بنابراین شما می‌‌توانید به سادگی و در عرض چند دقیقه وارد سیستم شوید. مبادله کردن، کاربران ما را از نقدینگی مطمئن می‌‌سازد و صرف نظر از قیمت کل نوسان‌‌ها و چالش‌‌ها، آن‌‌ها می‌‌توانند با بهترین‌‌ قیمت در فروشگاه‌‌ها خرید و فروش داشته باشند. امروز ما گسترش تبادلات را آغاز کرده‌‌ایم و هر شخصی تا حدود دو هفته آینده به آن دسترسی خواهد داشت.

دوم، ما لاک‌‌باکس (Lockbox) را راه‌‌اندازی کرده ایم؛ سخت افزاری که در جیب شما جا می‌‌شود. این سخت افزار در مشارکت با سخت افزار راهنمای لجر (Ledger) ساخته شده ‌‌است. استفاده از لاک‌‌باکس ساده است و به واسطه نقطه‌‌پایانی قفل‌‌شده، حتی امنیت بیشتری هم دارد که از حملات جاسوسی و فیشینگ جلوگیری می‌‌کند. این سخت افزار به صورت ساده با یک نصب که تنها چند ثانیه طول می‌‌کشد، ساخته شده که برای این باید از ادغام نرم افزار- سخت افزار سنتی‌‌مان تشکر کنیم.

با لاک باکس، شما قادر به بررسی تراکنش‌‌های دریافتی و تراز حسابتان هستید. در هر زمانی، در روی موبایل یا وب، بدون زحمت به برق زدن دستگاه‌‌تان قادر به استفاده از این امکانات هستید. در یک صنعت، نخست شما می‌‌توانید مستقیما از لاک‌‌باکس خود خرید و فروش داشته باشید و از کلیدهایتان هم نگهداری کنید. پس از صحبت در مورد لاک‌‌باکس، ما از ارتباط صاحبان دستگاه لجر کنونی با کیف Blockchain و خرید و فروش مستقیم از دستگاه لجر آن‌‌ها، شگفت زده‌‌ایم.

و امسال ما موارد بیشتر شامل دارایی‌‌های اضافی و محصولات جدید با کیف پول Blockchain داریم که راه‌‌های تازه، سریعتر و بهتری را برای شروع رمزنگاری در اختیار شما قرار می‌‌دهند.

ما اینجا هستیم تا یک سیستم مالی نو بسازیم و کیف پول Blockchain، پاسپورت شما برای این دنیای تازه است. ذخیره کریپتو، تبادل کریپتو، تراکنش با کریپتو و از همه مهم‌‌تر، مالکیت کامل و کنترل ارز رمزهایتان از جمله ویژگی‌‌های این دنیای تازه است.

ما قصد داریم تا عملکرد مورد نظر شما را ارائه کنیم، بدون اینکه قدرت کنترل شما روی کلید شخصی‌تان را کاهش دهیم. ارز رمزنگاری شده‌‌ شما، به شما تعلق دارد و باید همینگونه باقی بماند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.