راه‌‌حل مبتنی بر رمزنگاری Volinex برای حل مشکلات کارت‌های نقدی

این نوشتار در ارتباط با کارت‌های نقدی استارتاپ Volinex می‌باشد که در آن‌ها امکاناتی همچون خرید، فروش و واریز بیت‌کوین را با استفاده از کیف پول بیت‌کوینی برای مشتریان خود فراهم آورده تا مشکلات قبلی کارت‌های نقدی را در این زمینه برطرف نماید.

0 102

استارتاپی سویسی Volinex، کارت نقدی (debit card) خود را در ۱۴ ژانویه معرفی کرد تا راه‌‌حلی برای مقابله با مشکل سقوط WaveCrest کارت‌های نقدی ویزا (Visa) ارائه کند زیرا این مشکل همچنان موجب بروز مشکلات زیادی برای میلیون‌‌ها اروپایی دارنده‌‌‌‌ی ارز دیجیتال می‌شود.

Volinex برای اجرای عملیات کارت نقدی خود با شرکتی شراکت کرده است که با بزرگ‌‌ترین ارائه‌‌کننده کارت نقدی در جهان کار می‌‌کند. مردم می‌توانند پیش خرید ۱۰۰ هزار کارت‌‌ رمزنگاری شده Volinex را در سایت volinex.com انجام  دهند که البته تا کنون بیش از ۵۳۰۰ کارت از این طریق فروخته شده است.

راه‌‌حل مبتنی بر رمزنگاری Volinex برای حل مشکلات کارت‌های نقدی
راه‌‌حل مبتنی بر رمزنگاری Volinex برای حل مشکلات کارت‌های نقدی

اطمینان

پلتفرم Volinex کیف پولی را ارائه کرده‌‌ است که در آن می‌توان ارزهای رمزنگاری شده را با یورو و دلار، به نرخ روز به فروش رساند. با استفاده از این کیف پول همچنین می‌توان به کارت نقدی پول واریز نمود. همچنین به زودی امکان واریز پول در یک حساب IBAN و تبادل مستقیم از حساب رمزنگاری شده نیز فراهم می‌‌گردد. Volinex در سال ۲۰۱۸  نه تنها با شرکت‌‌های قابل اعتماد شراکت می‌‌کند، بلکه از سال ۲۰۱۹ به بعد مجوز بانکی خود را نیز دریافت خواهد نمود.

لایحه‌‌ی پول‌‌شویی

Volinex مسئولیت خود را بسیار جدی گرفته است و مقررات لایحه‌‌ی پول‌‌شویی (MLA) را کاملا رعایت می‌کند. این یعنی افرادی که می‌‌خواهند کارت نقدی سفارش دهند باید با نام واقعی خود ثبت‌‌نام کنند و یک کپی از پاسپورت یا کارت شناسایی‌‌‌‌ خود را به همراه عکس و یک قبض جدید (برق و آب و …) آپلود نمایند. این نوع تایید برای سازگاری با لایحه‌‌‌‌ی پول‌‌شویی و حصول اطمینان از صدور کارت، امری ضروری می‌باشد. به محض اینکه پیش‌سفارش ثبت و پرداخت شود، Volinex ایمیلی به مشتری می‌‌فرستد تا وی را از ارسال کارت باخبر کند. مشتریان هم کارت رمزنگاری شده خود را با پست معمولی دریافت می‌‌کنند و به محض دریافت برای فعال‌‌سازی کارت، باید هویت خود را تایید نمایند.

قیمت‌‌ها

قطع همکاری ناگهانی بین WaveCrest و Visa موجب شد تا در حال حاضر کارت‌‌های رمزنگاری شده بسیار کمی در اروپا در دسترس باشد. به همین جهت، Volinex نیز تصمیم گرفت برای حل این مسئله‌‌‌‌ی اقدامی صورت دهد. کارت نقدی که این شرکت منتشر کرده است، می‌‌تواند برای بیت‌‌کوین، لایت‌‌کوین، اتریوم و بیت‌‌کوین‌کش مورد استفاده قرار گیرد که قیمت آن ۲۴.۹۰ یورو می باشد. البته این مبلغ شامل هزینه‌‌ی تولید، ارسال و پست نیز می‌‌باشد. افراد می‌‌توانند این مبلغ را با استفاده از بیت‌‌کوین، اتریوم، لایت‌‌کوین و بیت‌‌کوین‌ کش نیز پرداخت نمایند.

درمورد Volinex

در پلتفرم Volinex همه افراد فارغ از اینکه مشتری حقیقی یا حقوقی باشند، می‌‌توانند به راحتی یک حساب بانکی رایگان متصل به کیف پول بیت‌کوینی بسازند. با استفاده از نرم‌‌افزار Volinex، مشتریان می‌‌توانند با استفاده از حساب IBAN شخصی خود، انتقال‌های مستقیم بانکی را از حساب بیت‌‌کوینی‌شان انجام دهند. در کل می‌توان گفت که Volinex دنیای رمزنگاری را آسان‌تر می‌‌کند.

Volinex کارت‌‌هایی را نیز ارائه می‌دهد که می‌توانند با پلتفرم آنلاین به کار گرفته شوند. علاوه بر این، همکاری شرکا این اطمینان را می‌‌دهد که همه‌‌ی فرآیندهای قانونی از جمله سازگاری با لایحه پول‌‌شویی و مجوزهای لازم برای اتصال به سیستم‌‌ بانک‌‌داری رعایت شده باشند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.