راه‌‌اندازی پلتفرم معاملات فرابورسی از سوی صرافی رمز ارز bittrex‌‌

صرافی bittrex‌‌ نیز رسما از افتتاح بازار فرابورسی خود خبر داد. این نوع بازارها به منظور انجام معاملات با حجم بالا طرفداران بسیار بیشتری دارند، چرا که کارمزد آن‌ها می‌‌تواند مزیت بسیار بزرگی برای معامله‌‌کنندگان باشد.

0 72

طبق اعلامیه به اشتراک گذاشته شده با Cointelegraph در روز 14 ژانویه، صرافی رمز ارز bittrex‌‌ واقع در آمریکا روز دوشنبه هفته جاری پلتفرم معاملات فرابورسی (OTC) خود را راه‌‌اندازی کرده است.

صرافی bittrex‌‌ به عنوان آخرین صرافی عمده وارد خدمات فرابورسی می‌‌شود و در نظر دارد حدود 200 دارایی کریپتوی عرضه‌‌شده در پلتفرم استاندارد خود را در این پلتفرم جدید عرضه کند.

معاملات فرابورسی به یک گزینه بسیار محبوب برای آن دسته از سرمایه‌‌گذاران سازمانی تبدیل شده است که به دنبال انجام معاملات با حجم بالا هستند. صرافی رمز ارز آمریکایی بیت‌‌فاینکس (Bitfinex) پلتفرم خود را در سال 2016 راه‌‌اندازی کرد، در حالی که بزرگترین صرافی رمز ارز یعنی کوین بیس در حال عرضه محصول خود است.

در عین حال، شرکت فناوری مالی Circle هفته قبل اعلام کرد که پلتفرم OTC این شرکت در سال 2018 بیش از 24 میلیارد دلار معامله انجام داده بود.

مدیرعامل bittrex‌‌ بیل شیهارا در اعلامیه خود ضمن اشاره به علاقه مشتریان این صرافی به خدمات OTC عنوان کرد:

این اقدام یکی از روش‌‌های دیگر bittrex‌‌ برای گسترش استفاده از فناوری بلاکچین در سراسر جهان است، در حالی که مشتریان ما نیز می‌‌توانند با اطمینان هرچه تمام‌‌تر و با سرعت و راحتی زیاد دارایی‌‌های دیجیتالی زیادی را معامله کنند.

ساختار قیمت‌‌گذاری تضمین‌‌شده یکی از ویژگی‌‌های این سرویس جدید bittrex‌‌ خواهد بود و همچنین اعلامیه آن‌ها به معاملات 250,000 دلاری یا بالاتر اشاره می‌‌کند.

طبق اعلام رسمی، این سرویس کار خود را از روز 14 ژانویه آغاز کرده است.

در ماه اکتبر، bittrex‌‌ یک پلتفرم دیگر را برای مبادلات بین‌‌المللی افتتاح کرد که توکن‌‌های بسیار بیشتری را در اختیار کاربران خارج از حوزه قضایی ایالات متحده قرار می‌‌دهد.

مانند تمامی صرافی‌‌های رمز ارز دیگر، جدا کردن بخش معاملات داخلی و خارجی به bittrex‌‌ اجازه می‌‌دهد ساز و کار بهتری را در رابطه با مقررات موجود مانند قانون اوراق بهادار لحاظ کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.