راه‌‌اندازی پلتفرم بلاک چینی شرکت اینترنتی Kakao

شرکت Kakao به صورت رسمی اعلام کرد که پلتفرم بلاک چینی خود را به زودی راه‌‌اندازی و در دسترس کاربران قرار خواهد داد. این پلتفرم نیز مانند اتریوم بر توسعه اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز تمرکز خواهد داشت. گفتنی است که Kakao قصد دارد به زودی توکن مخصوص خود را نیز عرضه کند.

0 88

بر اساس خبری که در کنفرانس Consensus2019 با کوین‌‌تلگراف به اشتراک گذاشته شد، Ground X، بخش بلاک چینی شرکت اینترنتی کره‌‌ای Kakao Corp، اعلام کرد که پلتفرم بلاک چینی خود را در ماه ژوئن راه‌‌اندازی خواهد کرد.

بر اساس این اعلامیه، شبکه اصلی Klaytn در تاریخ 27 ژوئن 2019 راه‌‌اندازی خواهد شد و به یکی از اصلی‌‌ترین بسترها برای گسترش بلاک چین در این کشور تبدیل خواهد شد. Kakao دارای سهم بازاری 96% در کره جنوبی می‌‌باشد و در عرصه پیام‌‌رسانی، گیمینگ، خدمات محتوا و خدمات مالی فعالیت دارد.

شرکت Kakao در ماه مارس سال گذشته از برنامه‌‌های خود برای راه‌‌اندازی پلتفرم بلاک چینی پرده برداشت و نسخه‌‌ای آزمایشی از Klaytn را در ماه آوریل ارائه داد. این پلتفرم بر روی اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز (DApps) تمرکز دارد. از اکتبر سال گذشته تاکنون، توسعه‌‌دهندگان در حال همکاری با ده شریک داخلی و بین‌‌المللی بوده‌‌اند تا این اکوسیستم جدید را امتحان کنند.

Kakao اخیرا عرضه اولیه کوین (ICO) خود را تکرار کرد تا 90 میلیون دلار دیگر را برای Klaytn جمع‌‌آوری کند. در ماه دسامبر، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد 300 میلیون دلار از طریق Ground X جمع‌‌آوری کند تا یک توکن مخصوص به خود را توسعه دهد.

بر اساس گزارش رسانه خبری Fnnews، این شرکت در نظر دارد پس از ارائه شبکه اصلی Klaytn، کیف پول رمز ارز جدیدی را با نرم‌‌افزار پیام‌‌رسان خود یعنی KakaoTalk ادغام کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.