راه‌‌اندازی معاملات فرابورسی توسط صرافی رمز ارز‌‌ Huobi

معاملات فرابورسی (OTC) فرصت مناسبی را برای آن دسته از سرمایه‌‌گذاران فراهم می‌‌آورند که قصد دارند از سفارش‌‌هایی با حجم بالا استفاده کنند. صرافی رمز ارز‌‌ Huobi نیز اعلام کرده است که مشتریان سازمانی این پلتفرم از این پس‌‌ می‌‌توانند این گزینه را در معاملات خود لحاظ کرده و از رمز ارز‌‌هایی مانند بیت کوین و اتریوم برای سفارش‌‌های خود بهره ببرند.

0 86

بر اساس اعلامیه‌‌ای رسمی در تاریخ 15 مه، صرافی رمز ارز‌‌ Huobi گزینه معاملات فرابورسی (OTC) را برای سرمایه‌‌گذاران سازمانی به صورت فعال درآورده است.

این پلتفرم معاملاتی جدید که با نام Huobi OTC Desk شناخته می‌‌شود کاملا بر اساس مقررات کمیسیون خدمات مالی جبل‌‌الطارق (FSC) است و زوج‌‌های معاملاتی فیات-به-رمز ارز‌‌ و رمز ارز‌‌-به-فیات را ارائه می‌‌دهد. برخلاف محصولات فعلی صرافی Huobi، پلتفرم فرابورسی مذکور پردازش معاملات فرابورسی را بر اساس Huobi Technology ارائه می‌‌دهد. Huobi Technology شرکت معاملاتی فرابورسی Huobi در جبل‌‌الطارق است. پیشنهادات فرابورسی فعلی در otc.hbg.com، معاملات همتا به همتا را بر اساس معیارهای Huobi Global عرضه می‌‌کند.

جف آدامز، مدیر ارشد فروش Huobi Global، اذعان داشت که راه‌‌اندازی Huobi OTC DESK به دلیل نیاز کاربران به تراکنش‌‌هایی با حجم بالاتر انجام شده است. وی همچنین عنوان کرد که این شرکت درخواست‌‌های زیادی را برای چنین خدماتی دریافت کرده است.

آدامز در طی یکی از رویدادهای شرکت Huobi در نیویورک به علاقه بیشتر معامله‌‌کنندگان سنتی اشاره و خاطرنشان کرد که آنها “هنوز هم آماده ورود به فضاهای معاملاتی بدون مقررات مشخص نیستند.”

بر اساس این اعلامیه، Huobi OTC Desk از رمز ارز‌‌های عمده‌‌ای مانند بیت کوین و اتر و همچنین ارزهای فیات مانند دلار آمریکا، یورو و پوند انگلیس پشتیبانی می‌‌کند.

راه‌‌اندازی پلتفرم فرابورسی Huobi بعد از به دست آوردن گواهی فناوری لجر توزیع‌‌شده (DLT) از سازمان FSC در اواخر سال 2018 انجام شد و همین مسئله Huobi را قادر ساخت سرمایه‌‌گذاران سازمانی را جذب کند.

شرکت Huobi در اوایل سال جاری گزارش داد که پلتفرم فرابورسی همتا به همتای آن به یکی از بزرگ‌‌ترین پلتفرم‌‌های فرابورسی دنیا تبدیل شده است. این پلتفرم تراکنش‌‌های فرابورسی را بر اساس بیت کوین، اتریوم، EOS، استیبل کوین تتر، توکن HT) Huobi) و همچنین ریپل (XRP) ارائه می‌‌دهد.

معاملات فرابورسی اخیرا محبوبیت بیشتری را به دست آورده است و صرافی رمز ارز‌‌ بایننس نیز گزارش داده است که بخش فرابورسی آن توانسته در سه‌‌ماهه اول 2019 سود زیادی را به دست آورد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.