راه‌‌اندازی قابلیت مبادله توکن های ERC-20 در گوشی‌‌های هوشمند HTC

شرکت HTC قصد دارد قابلیت‌‌های مربوط به فناوری بلاک چین‌‌ و رمز ارزها را به صورت کامل در اختیار کاربران خود قرار دهد. مقامات این شرکت اعلام کرده‌‌اند که ویژگی مبادله توکن‌‌های ERC-20 در گوشی‌‌ Exodus 1 گنجانده خواهد شد و کاربران می‌‌توانند بدون هیچ واسطه‌‌ای به داد و ستد آنها بپردازند.

0 86

طبق اعلامیه رسمی شرکت الکترونیک HTC که در روز 14 مه با کوین‌‌تلگراف به اشتراک گذاشته شد، این شرکت در حال راه‌‌اندازی قابلیت مبادله رمز ارزها ( توکن های ERC-20 )در گوشی Exodus 1 است.

HTC که در هفته جاری از نسخه کم‌‌هزینه گوشی همراه بلاک چینی خود در سه‌‌ماهه سوم 2019 خبر داد، اکنون قابلیت مبادله رمز ارزها و توکن های ERC-20 را در اختیار کاربران Zion Vault قرار داده است.

این ویژگی در نتیجه همکاری با Kyber Network حاصل شده است. Kyber یکی از پلتفرم‌‌های اختصاصی برای پروژه‌‌های مبادله بین توکن‌‌های مختلف است.

مبادلات مذکور شامل دسته‌‌ای از توکن‌‌های ERC-20 مبتنی بر اتریوم شامل network (KNC) kyber ، BAT و دای (DAI) هستند و نیاز به استفاده از واسطه‌‌هایی مانند صرافی‌‌های رمز ارز را از بین می‌‌برد.

همانطور که کوین‌‌تلگراف گزارش داده است، HTC قصد دارد گوشی هوشمند دارای بلاک چین‌‌ خود را در اختیار کاربران جدید قرار دهد. مدل مقرون به صرفه‌‌تر Exodus 1 یعنی Exodus 1S دارای قابلیت اجرای فول نود (Full Node) بیت کوین خواهد بود.

HTC تنها شرکت فعال در عرضه گوشی‌‌های هوشمند بلاک چینی نیست، چرا که شرکت کره‌‌ای سامسونگ نیز قبلا از ارائه کیف پول رمز ارز برای گوشی Galaxy S10 خبر داده بود.

روز سه‌‌شنبه، رسانه انگلیسی‌‌زبان Business Korea گزارش داد که گوشی‌‌های ارزان قیمت سامسونگ نیز به زودی از کیف پول رمز ارزی برخوردار خواهند شد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.