راه‌‌اندازی قابلیت تبدیل فوری توکن‌‌های Paxos به دلار آمریکا

بحث تبدیل کردن رمز ارز‌‌ها به ارز فیات همیشه مشکلاتی را برای عده‌‌ای از کابران به وجود آورده است. شرکت Paxos در تازه‌‌ترین گزارش خود اعلام کرد که کاربران این پلتفرم می‌‌توانند از این پس بدون هیچ وقفه‌‌ای توکن‌‌های PAX را به دلار آمریکا بازگردانند و همچنین مبلغ دریافت شده را به حساب بانکی مورد نظر خود انتقال دهند.

0 91

تبدیل کردن رمز ارز‌‌ها به ارز فیات همیشه مشکلاتی را برای عده‌‌ای از کابران به وجود آورده است. شرکت Paxos در تازه‌‌ترین گزارش خود اعلام کرد که کاربران این پلتفرم می‌‌توانند از این پس بدون هیچ وقفه‌‌ای توکن‌‌های PAX را به دلار آمریکا بازگردانند و همچنین مبلغ دریافت شده را به حساب بانکی مورد نظر خود انتقال دهند.شرکت ارائه‌‌دهنده استیبل کوین PAX) Paxos Standard) اعلام کرد که کاربران آن اکنون می‌‌توانند مقادیر نامحدودی از توکن‌‌های Paxos این شرکت را به دلار آمریکا تبدیل کنند. این خبر در یکی از پست‌‌های Paxos به تاریخ ۱۳ مه منتشر شد.

بر اساس این اعلامیه، هر توکن PAX در پلتفرم این شرکت می‌‌تواند بدون تاخیر به عنوان دلار آمریکا به هر حساب بانکی فرستاده شود، بدون اینکه به هیچ کارمزد اضافی برای سپرده‌‌گذاری یا برداشت نیاز باشد. این شرکت عنوان کرد:

توکن PAX را با پنجره بازخرید ۱ روزه راه‌‌اندازی کردیم که بسیار نوآورانه بود. سپس به سراغ پنجره چهار ساعته رفتیم. اکنون کاربران می‌‌توانند بدون هیچ وقفه‌‌ای توکن‌‌های خود را به دلار بازگردانند.

پلتفرم جدید این شرکت هردوی توکن‌‌های PAX و دلار آمریکا را به صورت یک حساب و بر اساس دلار آمریکا نشان می‌‌دهد، همانطور که هدف اصلی آن استفاده از PAX به عنوان دلار دیجیتال است.

همانطور که کوین‌‌تلگراف در اواخر ماه آوریل گزارش داد، پلتفرم بلاک چین شرکتی ONT) Ontology) قصد دارد نسخه‌‌ای مقرراتی از استیبل کوین Paxos Standard را بر روی بلاک چین خود راه‌‌اندازی کند که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌‌شود.

در اوایل ماه مه، بلومبرگ یادداشت کرد که رسانه اجتماعی فیسبوک در حال استخدام اعضاء تیم PayPal است تا مقدمات راه‌‌اندازی استیبل کوین خود را فراهم آورد.

معنی

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.