راه‌‌اندازی بلاک چین مجزا توسط شرکت Polymath برای توکن های بهادار

توکن‌‌های بهادار (Security Tokens) از جالب‌‌ترین مصداق‌‌های ادغام بازارهای کریپتو و بازارهای سنتی هستند. چارلز هاسکینسون نیز در این مورد اذعان داشت که هم‌‌اکنون بازار اوراق بهادار دارای بزرگ‌‌ترین گردش پول ممکن است و توسعه بلاک چین‌‌ مجزا برای محافظت از داده‌‌های این بخش بسیار منطقی به نظر می‌‌رسد. Polymath همچنین به دنبال سازگاری هرچه بیشتر توکن‌‌های بهادار با مقررات موجود است.

0 84

بر اساس اعلامیه پلتفرم توکن های بهادار Polymath در روز 13 مه، این شرکت با همکاری یکی از بنیان‌‌گذاران مشترک اتریوم، یک بلاک چین مجزا را برای توکن های بهادار توسعه خواهد داد.

Polymath، که تاکنون در راه‌‌اندازی بیش از 100 توکن بهادار (Security Token) دست داشته است، اکنون قصد دارد با چارلز هاسکینسون بر روی پروژه‌‌ای جدید با عنوان Polymesh کار کند.

هاسکینسون که بعد از اتریوم به خاطر راه‌‌اندازی پروژه‌‌های رمز ارز ADA) Cardano) و IOHK شهرت زیادی را برای خود دست و پا کرد، از تخصص خود برای توسعه این پلتفرم جدید استفاده خواهد کرد.

شرکت‌‌کنندگان این طرح روز دوشنبه در کنفرانس Consensus 2019 برنامه‌‌‌‌ریزی‌‌های صورت گرفته را تایید کردند.

هاسکینسون در اعلامیه مذکور اذعان داشت،

هم‌‌اکنون چند کوادریلیون دلار به صورت اوراق بهادار وجود دارند و ساختن بلاک چین جدید برای محافظت از آنها می‌‌تواند یک پروژه بسیار هیجان‌‌انگیز باشد.

Polymesh مبنایی جدید را برای توسعه‌‌دهندگان به وجود خواهد آورد تا توکن‌‌های بهادار مبتنی بر نیازهای بازاری و سازگار با مقررات موجود را راه‌‌اندازی کنند.

Polymath اعلام کرد که این پروژه پیشرفت‌‌های خود را بر مبنای اتریوم آغاز خواهد کرد و به دنبال اهداف غیرمتمرکز خواهد بود.

بر اساس پست مذکور، “اتریوم با هدف پیروی از مقررات ساخته نشد. این بستر برای توسعه اپلیکیشن‌‌های توقف‌‌ناپذیر به وجود امد.”

“از سوی دیگر، Polymesh با در نظر گرفتن این نکات ساخته می‌‌شود تا به زیرساخت اصلی بازارهای سرمایه جهانی تبدیل شود.”

این خبر دو ماه بعد از شراکت Polymath با پلتفرم سرمایه گذاری SeriesOne اعلام شد. این دو شرکت به منظور گسترش طیف امکانات موجود برای توسعه‌‌دهندگان توکن‌‌های بهادار وارد شراکت شدند.

اما هاسکینسون در ماه آوریل انتقاداتی را متوجه اتریوم و نوآوری جدید آن کرد که با نام Casper شناخته می‌‌شود.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.