راه‌‌اندازی استیبل کوین تتر بر روی بلاک چین‌‌ EOS

تتر و EOS در میان محبوب‌‌ترین رمز ارزها قرار دارند و ارزش بازاری هر کدام بالغ بر میلیاردها دلار می‌‌باشد. مقامات این دو شرکت در آخرین اعلامیه خود اذعان داشته‌‌اند که بسیاری از تراکنش‌‌های استیبل کوین تتر از این پس بر روی بلاک چین‌‌ EOS صورت خواهند گرفت. گفتنی است که بلاک چین‌‌ EOS به دلیل بهره‌‌مندی از پروتکل اثبات سهام به منظور تراکنش‌‌های ریز بسیار مناسب است.

0 98

طبق اعلامیه‌‌ای رسمی که روز 31 مه در اختیار کوین‌‌تلگراف قرار گرفت، شرکت فناوری بلاک چینی تتر (Tether) اعلام کرد که قراردادی را با شرکت مالک EOS یعنی Black.one امضاء کرده است تا استیبل کوین خود (USDT) را بر روی بلاک چین‌‌ EOSIO) EOS) عرضه کند.

بر اساس این اعلامیه، تتر قرارداد هوشمند Tether EOS را توسعه داده است که به حساب EOS با نام “tethertether” ارسال و توسط شاخه کانادایی شرکت EOS بررسی شده است. بر اساس گزارشات، Tether EOS به دلیل بهره‌‌مندی از طراحی اثبات سهام (Proof of Stake) برای ریزتراکنش‌‌های همتا به همتا بهینه می‌‌باشد.

ژان-لوئیس ون در ولد (Jean-Louis van der Velde)، مدیر اجرایی ارشد تتر، اذعان داشت که گسترش کوین‌‌های تتر به بلاک چین‌‌ EOS می‌‌تواند تعامل پذیری بیشتری را در اختیار ما قرار دهد.

همانطور که روز 30 مه توسط کوین‌‌تلگراف گزارش شد، صرافی رمز ارز و سرویس کیف پول آمریکایی کوین بیس (Coinbase) اعلام کرده است که اکنون از معاملات توکن EOS نیز پشتیبانی می‌‌کند. EOS در واقع یکی از بزرگ‌‌ترین توکن‌‌هایی است که اخیرا به صرافی کوین بیس افزوده شده است. ارزش بازاری کل این رمز ارز حدود 8 میلیارد است.

در عین حال، شرکت تتر هنوز هم درگیر پرونده دادستانی کل ایالت نیویورک (NYAG) و قاضی لتیتا جیمز (Letitia James) است. وی صرافی رمز ارز بیت فاینکس (Bitfinex) و تتر را به کلاهبرداری از سرمایه‌‌گذاران نیویورکی از طریق پنهان کردن ضرر مالی 850 میلیون دلاری متهم کرد. وکلاء بیت فاینکس نیز در این مدت تلاش کرده‌‌اند پرونده مذکور را به دلیل حوزه قضایی نامربوط و همچنین نبود صلاحیت قانونی دادستانی نیویورک مختومه اعلام کنند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.