راجر ور: بیت کوین ممکن است صرافی ارز رمز‌نگاری شده خود را راه‌اندازی کند.

به گفته مدیر عامل شرکت بیت کوین راجر ور (Roger Ver)، شرکت خدمات بیت‌ کوین (BTC) و بیت‌ کوین‌ کش (BCH)  قصد دارد تا صرافی ارز رمز‌نگاری شده خود را راه‌ اندازی کند.

0 80

مدیر عامل شرکت بیت کوین، راجر ور (Roger Ver) در یک مصاحبه با بلومبرگ در ۹ اکتبر اعلام کرد که شرکت خدمات بیت‌کوین (BTC) و بیت‌ کوین‌ کش (BCH)  قصد دارد تا صرافی ارز رمز‌نگاری شده خود را راه‌اندازی یا خریداری کند.

بنا بر اظهارات راجر ور، این پلتفرم تبادل ارز رمز‌نگاری شده در bitcoin.com قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود که از طریق خدمات گوناگونی مانند تراکنش‌های کیف پولی و اخبار، ترافیک زیادی ایجاد کند. راجر ور گفت که این پلتفرم جدید «روزانه هزاران یا ده‌ها هزار کاربر جدید» از طریق bitcoin.com جذب خواهد کرد.

راجر ور اشاره کرد که او به دنبال یافتن شریکی برای کمک به توسعه این صرافی در «درون» این شرکت است. وی افزود:

«اگر ما خود آن را بسازیم، می‌توانیم این کار را بسیار بسیار ارزان تمام کنیم و دقیقا به همان چیزی که می‌خواهیم برسیم. اما ما از امنیت یک صرافی با سابقه که مدت‌ها در حال فعالیت بوده برخوردار نیستیم».

او که یکی از اولین سرمایه‌ گذاران بیت‌ کوین و از چهره‌های حامی بیت‌ کوین‌ کش است، همچنین گفت که این صرافی جدید ارز رمز‌نگاری شده از بیت‌ کوین‌ کش به عنوان ارز پایه خود استفاده خواهد کرد و این ظاهرا منجر به تسریع استفاده از سکه دیجیتال خواهد شد.

این حامی بیت‌ کوین‌ کش به دفعات اعلام کرده بیت‌ کوین‌ کش به قصد اولیه ساتوشی ناکاموتو نزدیک‌تر بوده و از بیت‌کوین بهتر است. اون در ۹ اکتبر توییت کرد:

بیت‌ کوین‌ کش بیت‌کوینی است که توسط ساتوشی ناکاموتو شرح داده شده بود: پول الکترونیکی همتا به همتا برای دنیا.

راجر ور طی یک سخنرانی در نشست Delta در کشور مالت در تاریخ ۵ اکتبر، مدعی شد که این ارز رمزنگاری شده دیگر «به عنوان پول قابل استفاده نیست». با این ادعا، او تاکید کرد که ارزهای دیجیتال تنها ابزارهایی هستند که جهان را به سوی آزادی اقتصادی هدایت می‌کنند و گفت تا زمانی که ارزهای دیجیتال به هدف خود برسند او «هیچ گاه تسلیم نمی‌شود».

در ماه می ۲۰۱۸، به دنبال گزارش‌های از تلاش bitcoin.com برای گمراه کردن مشتریان برای خرید بیت‌ کوین‌ کش به جای بیت‌ کوین،‌ این وبسایت بدون سر و صدا توسط وبسایت رصد بازار ارز رمز‌نگاری شده CoinMarketCap حذف شد.

به دنبال گزارشی در خصوص کاهش شدید استفاده از بیت‌ کوین‌ کش در پرداخت‌های جهانی و همچنین برخی پیش‌بینی‌های بدبینانه در مورد قیمت BCH، تیم بیت‌ کوین آزمون حساسیت را در مورد BCH اجرا کردند. بنا بر نتایج این آزمون، وجود ۲٫۱ میلیون تراکنش در شبکه منجر به افزایش کارمزدها نشد. هدف این آزمون که از سوی جامعه این ارز انجام شده بود، نمایش ظرفیت و مقیاس‌ پذیری دفتر کل توزیع‌شده‌ اختصاصی (MainNet) بیت‌ کوین‌ کش بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.