رئیس NYSE می‌گوید بقای ارزهای دیجیتال “قطعی” است

طبق گزارش پایگاه خبری کسب و کار بارونز (Barron’s) در ۲۷ نوامبر، رئیس بورس سهام نیویورک (NYSE)، جفری اسپرچر (Jeffery Sprecher)، اظهار داشت که در مورد بقای ارزهای دیجیتال به عنوان یک دسته دارایی خوش بین است.

0 82

اسپرچر- که مدیر عامل بورس اینترکانتیننتال (Intercontinental) (ICE) نیز هست- در سخنرانی خود در کنفرانس کانسنسس اینوست (Consensus Invest) گفت که پاسخ وی به تیترهایی با مضمون “آیا دارایی‌های دیجیتالی زنده مانند؟” این است که: “پاسخ صریح بله است”. اسپرچر افزود: “ما نظری قطعی در مورد قیمت نداریم.”

اسپرچر در رویداد کانسنسس اینوست در نیویورک همراه با همسرش و مدیر عامل پلتفرم رمز ارز بکت ( Bakkt )، کلی لوئفلر (Kelly Loeffler) روی صحنه ظاهر شد. بکت متعلق به ICE است و پیش‌بینی می کند که در اوایل سال آینده راه اندازی شود.

لوئفلر با اظهار نظر در مورد عرضه‌ قرارداد آتی بیت کوین ( BTC ) اظهار داشت که

قرارداد آتی بکت به معامله کنندکان کمک می‌کند تا یک قیمت مورد اعتماد پایه گذاری کنند. بیت کوین در حال حاضر در صرافی‌های مختلف که بسیاری از آن‌ها غیر قانونی هستند با قیمت‌های مختلفی معامله می‌شود

لوئوفلر

بورس سهام نیویورک و شرکت مادر وی ، ICE یک رویکرد پیشگیرانه نسبت فضای کریپتوکارنسی اتخاذ کرده‌اند. در ماه ژانویه، ICE برای پایه‌ گذاری قیمت BTC “تنظیم شده” برای سرمایه‌گذاران بزرگ وال استریت، با شرکت فناوری بلاک چین Blockstream شریک شد. سپس ICE برنامه ریزی کرد تا داده‌ها را ۱۵ بروس بزرگ جمع آوری کند و آن را به نهادهای مالی بزرگ، اعم از صندوق‌های تامینی و شرکت‌های معاملاتی حرفه‌ای، تحویل دهد.

در اواخر ماه می، ICE اعلام کرد که قصد دارد قراردادهای معامله کنندگان را ارائه دهد، قراردادهایی که در نهایت مشتریان مالک BTC می‌شوند. طبق گزارشات، ICE “با سایر نهادهای مالی درباره ایجاد یک عملیات جدید صحبت کردا است. عملیاتی که بانک‌ها از طریق آن می‌توانند قراردادی را بخرند که به معامله‌ی پایاپای معروف است و در نهایت منجر به این می‌شود که مشتری در روز بعد مالک بیت کوین شود- همچنین از پشتیبانی و امنیت بورس نیز برخوردار است.”

همین امروز کوین تلگراف گزارشی در مورد ایجاد یک انجمن برای بازارهای دارایی دیجیتال (ADAM) برای ایجاد یک “مرامنامه” برای بخش رمز ارز منتشر کرد. از شرکت‌های بنیانگذار ADAM می‌توان به گلکسی دیجیتال، بانک بازرگانی کریپتوی مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، شرکت خدمات مالی جهانی BTIG، شرکت فین‌تک پکسوس – که اخیرا استیبل کوین PAX را راه اندازی کرده است- و GSR، ارائه دهنده‌ی راه حل‌های نقدشوندگی کریپتو، اشاره کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.