دوقلوهای وینکلووس (Winklevoss) اپلیکیشن معاملات کریپتو را راه اندازی می‌کنند

بنا به گزارش پستی که در تاریخ ۱۱ دسامبر دریک وبلاگ رسمی منتشر شد، تایلر و کمرون وینکلووس، بنیانگذاران جمینی (Gemini)، یک اپلیکیشن معاملات کریپتو تلفن همراه با یک وسیله سرمایه گذاری جدید را راه اندازی کرده‌اند.

0 72

همانطور که در این پست توضح داده شدا، این اپلیکیشن جدید به کاربران اجازه ‌می‌دهد که به خرید و فروش رمز ارز بپردازند و بر قیمت‌های فعلی و قبلی بازار کریپتو برای بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایتکوین (LTC)، بیت‌کوین کش (BCH) و زی کش (ZEC) نظارت کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند ارزش کل دارایی‌های فعلی خود را مشاهده کنند و برای کوین‌های انتخابی خود هشدار‌های قیمت و درصد ارزش ایجاد کنند.

قابلیت‌های بیشتر این اپلیکیشن عبارتند از ویژگی “خرید تکراری” و همچنین پشتیبانی از وسیله‌ی جدید سرمایه گذاری به نام “کریپتوورس” (Cryptoverse) – یک سبد رمز ارز که با توجه به ارزش بازار، به عنوان یک سفارش واحد خریداری می‌شود.

برادران وینکلووس در مصاحبه با بلومبرگ که امروز منتشر شد، با دیدگاهی خوش‌بینانه در مورد رکود اخیر بازار سخن گفتند و تایلر بیان‌ کرد که “ما کل زمستان را در خانه می‌گذرانیم”، کمرون نیز افزود که: “در این زمان می‌توانیم به خودسازی بپردازیم و خود را اصلاح کنیم‌ و نفسی تازه کنیم.”

کمرون اپلیکیشن جدید را به عنوان یک پیشنهاد برای دستیابی به سرمایه گذاران خرده فروشی تعریف کرد و به بلومبرگ گفت که:

شاید بسیاری از تصمیمات ما این باور را به وجود آورده باشند که ما بیشتر نهادی هستیم. واقعیت این وضعیت این است که ما یک پایگاه مشتری متفاوت داریم. و داستان خرده فروشی تازه شروع شده است.

دوقلوها هدف سال ۲۰۱۹ خود برای توسعه به بازار کریپتو در آسیا را نیز عنوان ساختند. بازار کریپتو در آسیا جایی است که آن‌ها با رقابت شدید یک سری از صرافی‌هایی مانند بیت فاینکس، بایننس و هوبی، مواجه خواهند شد. طبق گزارشاتی که در ماه سپتامبر منتشر شد، شایعه شده است که برنامه‌های توسعه‌ی جمینی نیز احتمالا به بازار انگلستان وارد خواهد شد.

این دوقلوها که جزو مدافعان فضای کریپتو هستند، در رابطه با رگولاتورها سابقه‌ی خوبی ندارند. آن‌ها اخیرا موفق شده‌اند از وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) برای راه اندازی استیبل کوین پایدار خود که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود و دلار جمینی نام دارد، یک‌ تاییدیه دریافت کنند.

دارایی‌های دیجیتال امانتی جمینی تحت پوشش بیمه‌ شرکت خدمات وام Aon هستند. این بیمه، پوشش بیمه‌ی شرکت بیمه‌ سپرده‌های فدرال (FDIC) برای سپرده‌های دلار آمریکا (که از سال ۲۰۱۵ تحت چهارچوب بیت‌لایسنس (BitLicense) ایالت نیویورک فعالیت است) را تکمیل می‌کند.

با این حال، دوقلوهای وینکلووس در ماه جولای که درخواستشان برای راه انداری صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) برای دومین بار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، ایالات متحده رد شد، با کاهش چشمگیری مواجه شدند.

اخیرا، دوقلوهای وینکلووس با ارائه‌ی دادخواست علیه چارلی شرم (Charlie Shrem)، بنیانگذار بنیاد بیت کوین خبرساز شدند. آن‌ها در این دادخواست ادعا کردند که شش سال پیش یک دزدی بیت کوین صورت گرفته است.

در زمان انتشار این اخبار، جمینی از لحاظ حجم معاملات تعدیل شده، ۵۱مین صرافی برتر است و روزانه حدود ۱۶.۵ میلیون معامله در آن انجام می‌شود‌.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.