دوقلوهای وینکلووس بر این باورند که استیبل کوین‌‌ها و اوراق‌‌ بهادار توکن‌‌ شده، آینده نوآوری کریپتو را در اختیار خواهند داشت

موسسین شرکت Gemini معتقدند که بازار بسیار بزرگی برای اوراق بهادار توکن شده در حال شکل گرفتن است و استیبل کوین ها می‌‌توانند بیشترین سهم را در آن داشته باشند، چرا که این رمزارز به صورت مستقیم توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌‌شود و مطمئنا ثبات بسیار بیشتری نسبت به کریپتوهایی مانند بیت کوین خواهد داشت.

0 99

تایلر و کامرون وینکلووس ، طرفداران بیت کوین و موسسین پلتفرم معاملاتی Gemini ، اذعان داشته‌‌اند که استیبل کوین ها و اوراق بهادار توکن شده در فضای کریپتو آینده‌‌ای روشن خواهند داشت. این دوقلوها دیدگاه خود را در مصاحبه روز 14 ژانویه با پایگاه خبری دنیای کریپتو The Ledger بیان کردند.

دیدگاه آنها در جریان کمپین تبلیغاتی Gemini بیان شد. این کمپین جنجال‌‌های زیادی را در فضای کریپتو به وجود آورد، چرا که آنها بر قانون گذاری هرچه بیشتر برای ارزهای رمزنگاری شده تاکید می‌‌کردند.

کامرون وینکلووس صحبت‌‌های خود را به موضوعی فراتر از مسائل مقرراتی کشاند و در مورد چیزی حرف زد که از نظر Gemini به عنوان مهم‌‌ترین توسعه دارایی‌‌های دیجیتال شناخته می‌‌شود و آن‌ها استیبل کوین‌‌ و اوراق بهادار توکن شده هستند.

با اشاره به این نکته که بیشتر تمرکز و فعالیت‌‌ آنها تاکنون در مورد کالاهای مجازی مانند بیت کوین بوده است، وی اذعان داشت که یکی از کارآیی‌‌های جدید برای رمزارزها می‌‌تواند اوراق‌‌ بهادار توکن ‌‌شده باشد که توسط دارایی‌‌های واقعی پشتیبانی می‌‌شوند:

جنون ICO ( عرضه اولیه کوین ) در سال 2017 – ما آن را به عنوان Pets.com دنیای اوراق‌‌بهادار توکن‌‌شده در نظر می‌‌گیریم. ICO ها در اوایل به صورت رسمی ثبت نشده بودند و دیوانگی کاملی در بازار جریان داشت. معتقدم که موج بعدی، بازار نوآوری واقعی را نشان خواهد داد و دارایی‌‌های جالبی مانند املاک و ساختمان‌‌هایی که به صورت نقدی داد و ستد نمی‌‌شوند، به صورت توکن درخواهند آمد. چنین چیزی بسیار هیجان‌‌انگیز است...

تایلر نیز خاطر نشان کرد که استیبل کوین‌‌های پشتیبانی‌‌شده توسط دلار آمریکا – که نسبت به رمز ارزهای دیگر ثبات بسیار بیشتری دارند، می‌‌توانند برای عرضه اوراق بهادار توکن شده مورد استفاده قرار گیرند. کامرون اذعان داشت که با حداقل 60 درصد از اسکناس‌‌های 100 دلاری نگه‌‌ داشته شده در خارج از کشور، دلارهای موجود در فناوری بلاکچین می‌‌توانند شکل و شمایل بازار جهانی را متحول کنند.

همانطور که گزارش شد، دوقلوهای وینکلووس قبلا استیبل‌‌کوین GUSD (جمینی دلار) را در سپتامبر گذشته عرضه کرده بودند که با ECR-20 سازگار می‌‌باشد و توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌‌شود و قانون گذاران مالی نیویورک آن را تایید کرده‌‌اند.

دوقلوهای وینکلووس بر این باورند که رمزارزهای باثبات‌‌تر نسبت به کریپتوهایی مانند بیت‌‌کوین برای استفاده در خرده‌‌فروشی‌‌ها مناسب‌‌تر می‌‌باشند – اشاره به پیتزایی که در سال 2010 با قیمت 50,000 بیت‌‌کوین خریده شد – غذایی که با قیمت فعلی بیت‌‌کوین چیزی حدود 35.8 میلیون دلار هزینه دربر داشت.

آنها اذعان داشتند، بیت‌‌کوین به عنوان شکل دیجیتال و برتر طلا در نظر گرفته می‌‌شود. همچنین کامرون عنوان کرد: “تنها مزیت طلا نسبت به بیت‌‌کوین در این است که 3,000 سال زودتر کار خود را آغاز کرده است”.

همانطور که قبلا گزاش شد، استیبل‌‌کوین‌‌ها جذابیت بسیار بیشتری را در صنعت کریپتو و بلاکچین به دست آورده‌‌اند. جرمی آلایر، بنیانگذار مشترک و مدیرعامل Circle، در رویداد MoneyConf که سال گذشته در دوبلین برگزار شد، از استیبل‌‌کوین‌‌ها به عنوان جزء جدایی‌‌ناپذیر بازار در حال ظهور سهام توکن‌‌شده نام برد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.