در صورت عدم راه اندازی شبکه تون (Ton) تلگرام تا سال 2019، قراردادهای توکن باطل خواهند شد

در صورتی که شبکه باز تلگرام (Telegram Open Network) (TON) تا 31 اکتبر 2019 راه اندازی نشود، توافقنامه خرید توکن گرام (Gram) سرویس پیام رسانی تلگرام فسخ خواهد شد. قرارداد خرید ظاهری با عبارات مذکور در تاریخ 21 فوریه به دست کوین تلگراف رسید، گرچه کانال Tgramgram تلگرام به اخبار مربوط به شبکه TON اختصاص داده شده است.

0 155

این توافقنامه در مورد شایستگی‌‌های حقوقی خریدهای توکن گرام توضیح می‌‌دهد و قوانین مربوط به توزیع توکن را برای حوزه‌‌های مختلف مشخص می‌‌کند. در این توافقنامه به طور مشخص آمده است که اگر شبکه تا 31 اکتبر سال 2019 راه اندازی نشود، این قرارداد کان لم یکن و باطل تلقی خواهد شد.

در حالی که در اسناد موجود، نام بنیانگذار پیام رسان رمزگذاری شده تلگرام، پاول دورف ( Pavel Durov) است، اما پنین چیزی هنوز امضا یا تاریخ گذاری نشده است. در این سند آدرس هرنیس (Harneys)، یک دفتر وکالت در جزایر ویرجین بریتانیا، جایی که تلگرام نیز به ثبت رسیده، آمده است.

براساس این سند، این شرکت قصد دارد پس از توسعه و راه اندازی یک پلتفرم جدید بلاکچین، شبکه TON، یک ارز دیجیتالی جدید به نام “گرام” را ایجاد و منتشر کند.

منابعی که در جریان این موضوع قرار دارند اخیرا به کوین تلگراف گفته‌‌اند که TON می‌‌تواند در اوایل ماه مارس 2019 راه اندازی شود. منبع کوین تلگراف تاکید کرد که دورف تمایلی برای تایید یک تاریخ خاص برای انتشار TON نداشت و ماه مارس که برای آن انتشار تخمین زده شده می‌‌تواند تغییر کند.

طبق گزارش درگاه رسانه‌‌ای روسی بل (Bell)، سرمایه گذاران گفته‌اند که TON تا 90 درصد آماده است، اما به دلیل “ماهیت نوآورانه توسعه” امکان تاخیر وجود دارد.

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده است، پائول و نیکلای دورف در تاریخ 13 فوریه 2018 برای انتشار یک “اعلامیه عرضه آزاد اوراق بهادار” در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پرونده تشکیل دادند و گزارش کردند که از 81 سرمایه گذار در دوره اول عرضه اولیه کوین (ICO) برای “توسعه بلاکچین TON، توسعه ئ نگهداری پیام رسان تلگرام،” 850 میلیون دلار سرمایه کسب کردند.

در مارس 2018، برادران دورف اعلام کردند که در دور دوم ICO خود از 94 سرمایه گذار، 850 میلیون دلار سرمایه کسب کردند. در اکتبر سال 2018 گزارش شد که تلگرام، “پاییز امسال” یک نسخه آزمایشی از پلتفرم TON ” را منتشر خواهد کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.