در حال حاضر بیش از ۹۰۰ خرده فروش بیت‌کوین کش می‌پذیرند

طبق پست اخیر Reddit که آمار آخرین پذیرندگان بازاری بیت‌کوین کش را اعلام می‌کند، بیش از ۹۴۵ فروشگاه‌ آنلاین و حدود ۶۷۰ خرده فروشگاه، BCH را می‌پذیرند‌.

0 76

یکی از کاربرانReddit ، که احتمالا با انجمن بیت‌کوین کش مرتبط است، فهرستی از آخرین آمار مربوط به استفاده از بیت کوین کش (BCH) از سه وب سایت را ارائه کرده است‌. از آنجاییکه که وب سایت‌ها احتمالا حداقل برخی از معامله گران مشابه را در فهرست خود ذکر می‌کنند، ما بزرگ‌ترین خرده فروشان آنلاین و مغازه را به عنوان نشانه‌ای مناسب از پذیرش بیت‌کوین کش در‌نظر می‌گیریم.

وضعیت پذیرش بیت‌کوین کش توسط کسب و کارها خیلی خوب است. در اینجا آخرین آمار آمده است:

ما ۹۴۵ بازرگان آنلاین داریم که در لیست AcceptBitcoin.Cash آمده‌اند‌.

۶۷۵ مغازه در فهرست مارکو کوینو (Coino Coino) وجود دارد که آین آمار دو برابر بیشتر از هفته گذشته است.

و شما می‌توانید پ۹۳۸ بازرگان مختلف در گرین پیج (Green Page) پیدا کنید که ۲ برابر بیشتر از هفته گذشته است.

انجمن بیت‌کوین کش که خود را به عنوان یک پروژه محکم و مبتکرانه برای سرعت بخشیدن به پذیرش بیت کوین کش توصیف می‌کند، توسط مائول وسنشتینر (Paul Wasensteiner) اداره می‌شود و راجر ور (Roger Ver)در نقش مشاور آن فعالیت می‌کند.

آیا به زمان پذیرش گسترده کریپتوکارنسی توسط خرده فروش‌ها نزدیکتر شده‌ایم؟

اکثر بازرگانانی که بیت‌کوین کش (BCH) را می‌پذیرند، در حال حاضر خرده فروشی‌های کوچکتر و مستقل هستند. با این حال، برخی از سیستم‌های پرداخت بزرگتر مانند Payeer، CopPay و BitPay در لیست AcceptBitcoin.cash ذکر شده‌اند.

یکی از فروشگاه‌های مورد توجهی که بیت کوین قبول می‌کند، فروشگاه‌های آرایشی‌ Lush است و خرده فروشان بزرگ‌تری که بیت‌کوین کش می‌پذیرند، عبارتند از Overstock و Newegg. Newegg و دیگران از پلتفرم BitPay برای پردازش هزینه‌های انتقالی مشتری خود استفاده می‌کنند. غول خرده فروشی Overstock یکی از اولین خرده فروشان آنلاین بود که پرداخت‌های کریپتوکارنسی را پذیرفته و از اواسط سال ۲۰۱۷، ۴۰ نوع آلتکوین را قبول می‌کند.

با نفوذ پردازنده‌های پرداختی مانند BitPay به بازار، پذیرش خرده فروشی برای بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) به آرامی، اما به طور پیوسته افزایش می‌یابد. شرکت‌هایی مانند BitPay به صورت اختیاری پرداخت‌های انتقالی رمز ارز را بلافاصله به ارزهای فیات منتقل می‌کنند تا مشتریان خرده فروش بتوانند از نوسانات کریپتو دور اجتناب کنند.

دسامبر گذشته، استفان پیر (Stephen Pair)، مدیر عامل شرکتBitPay ، پیش بینی کرد که پذیرش کریپتو انبوه، سه تا پنج سال طول می‌کشد‌. Pair پیشبینی قبلی خود در مورد پذیرش کامل کریپتوکارنسی تا یک دهه آینده را اصلاح کرده است. او اکنون فکر می‌کند که یک سناریو که در آن هر مغازه یک “پرداخت بلاکچین” را قبول می‌کند بسیار نزدیک‌تر از آنچه ما فکر می‌کنیم است‌.

بایننس نیز با همکاری تریپیو (Tripio) برای پذیرش کریپتوکارنسی توسط مشتریان در سطح گسترده‌ تلاش می‌کند تا این امکان را برای کاربران خود فراهم کند که بتوانند از بین ۴۵۰۰۰ هتل یکی را رزرو کنند و هزینه لازم را با بایننس کوین (BNB) بپردازند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.