در بازار گاوی بعدی، قیمت اتریوم از بیت کوین پیشی خواهد گرفت!

شرکت تحقیقاتی نیویورکی، گزارشی در مودر اتریوم منتشر کرده و در بخش کوچکی از این گزارش به پتانسیل توکن اتریوم در پیشی گرفتن از بیت کوین در بازار گاوی بعدی، پرداخته شده است. این پتانسیل بیشتر ناشی از بی‌‌ثباتیِ بیشترِ اتر و دیگر آلتکوین‌‌ها نسبت به بیت کوین است. یکی دیگر از دلایل این پیش‌‌بینی این است که همه‌‌ی دارایی‌‌های کریپتو در همین جهت حرکت کرده‌اند.

0 120

پاداش با ریسک بتای بالا

یکی از صفحات گزارش Delphi Digital، پاداش با ریسک بتای بالا نام دارد. در این صفحه، بتای اتر (یک معیار فنی مربوط به ناپایداری نسبت به بیت کوین) در گراف‌‌های متعدد به نمایش درآمده و نشان می‌‌دهد که در 6 ماه گذشته، اتریوم بسیار بی‌‌ثبات‌‌تر از بیت کوین بوده است.

این گزارش می‌‌گوید: “ETH در 6 ماه گذشته، به طور چشمگیری بی‌‌ثبات‌‌تر از BTC بوده است. در حال حاضر، بتای 90 روزه‌‌ی اتریوم نسبت به بیت کوین 1/5 است و به طور فوق‌‌العاده‌‌ای بیش از میانگین همیشگی آن بوده است.”

در مجموع، دارایی‌‌های کریپتو همه در یک جهت تمایل به حرکت دارند. لانگ هش می‌‌گوید این پدیده اخیرا بسیار مشهودتر بوده است زیرا آلتکوین‌‌ها به بالاترین سطح همبستگی با بیت کوین دست یافته اند. به سختی می‌‌توان آلت کوینی پیدا کرد که مسیر بیت کوین را در یک جهت بی‌‌ثبات‌‌تر، طی نکرده باشد.

آلتکوین‌‌ها در بازار خرسی بیشتر از بیت کوین سقوط می‌‌کنند و در بازارهای گاوی بیشتر رشد دارند. با توجه به این موضوع، عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین حد اقل در کوتاه‌‌مدت قابل توجیه است.

قیمت اتریوم

بتای بالا و پایین اتریوم در کنار بیت کوین. عملکرد نسبی: دلفی دیجیتال

گزارش دلفی دیجیتال نشان می‌‌دهد که در 18 ماه گذشته، اتریوم نسبت به بیت کوین، بی‌‌ثباتی نزولی داشته ولی انتظار می‌‌رود این روند تغییر کند.

این گزارش می‌‌گوید:

ما در حال حاضر شاهد شروع یک روند صعودی برای اتریوم هستیم. از آن جایی که همبستگی درون بازاری بسیار بالا است، انتظار داریم با افزایش قیمت بیت کوین، اتریوم از آن جلو بزند

هر کس در کانادا که می‌‌خواهد به بازار کریپتو باز گردد، می‌‌خواهد از محدودیت‌‌های مالیاتی آن آگاه شود. چراکه به تازگی، آژانس درآمد کانادا، کاربران بیت کوین و دیگر رمز ارزها را مورد حسابرسی قرار داده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.