دریافت پتنت پلتفرم ادغام کریپتو توسط tZERO

tZERO، شرکت تابعه رمز ارز Overstock.com، غول تجارت الکترونیک، برای ثبت اختراع یک “پلتفرم ادغام کریپتو” برای معامله دارایی‌‌های دیجیتال اقدام کرده و پرونده تشکیل داده است. این پتنت توسط اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده در 1 ژانویه منتشر شد.

0 75

پرونده این پتنت سیستمی را توصیف می‌‌کند که می‌‌تواند سفارشات مربوط به معامله “اقلام معاملاتی دیجیتال ” – مانند اوراق بهادار، توکن‌‌ها، سهام دیجیتال، معادل‌‌های نقدی و دارایی‌‌های دیجیتال – از کارگزار/دلال را دریافت کند و در یک صرافی دیجیتال، سفارشات را به سفارش‌‌های کریپتو تبدیل کند. طبق گزارشات صورت گرفته، این پلتفرم به تازگی اطلاعات مختلف بازار را از صرافی‌‌های رمز ارز جمع آوری کرده و “بهترین قیمت بازار کریپتو برای دارایی‌‌های دیجیتال یا بدهی‌‌های مربوط به تراکنش را تعیین می‌‌کند.”

طبق توصیفات پرونده، این سیستم قبل از تطبیق سفارشات تضمین می‌‌کند که اقلام تراکنش دیجیتال معامله شوند و تراکنش‌‌های را به صورت رمزی امضا می‌‌کند. سپس قابلیت دسترسی وجوه و دارایی‌‌های دیجیتال را بررسی کرده، و کار تسویه و پرداخت معامله را انجام می‌‌دهد.

طبق گزارشات صورت گرفته که این پلتفرم به عنوان یک پل ارتباطی بین سیستم‌‌های معاملاتی وراثتی و صرافی‌‌های رمزنگاری عمل می‌‌کند. در پرونده آمده است که:

پلتفرم ادغام کریپتو، در میان چیزهای دیگر، رابطی بین سیستم‌‌های تجاری وراثتی و صرافی‌‌های کریپتو که به معامله محصولات دیجیتال می‌‌پردازند، فراهم می‌‌کند. پلتفرم ادغام کریپتو با انجام این کار یک پروتکل برای معامله و برقراری ارتباط بین کارگزار/دلال ، سیستم‌‌های معاملاتی جایگزین (ATS) و صرافی‌‌ها ارائه می‌‌دهد و این پیام را تبدیل می‌‌کند تا امکان انجام معامله با استفاده از تکنیک‌‌های رمزنگاری فراهم شود

طبق گزارشات صورت گرفته در پرونده این پتنت توضیح داده شده است که این پلتفرم از فناوری بلاکچین برای تأیید مالکیت و دسترسی به اقلام دیجیتال استفاده می‌‌کند. در ادامه توضیحات پرونده آمده است که این پلتفرم می تواند برای اجرای عرضه‌‌های اولیه عمومی و سایر عرضه‌‌های اوراق بهادار که در کمیسیون صرافی و صرافی اوراق بهادار (SEC) ثبت شده‌‌اند و همچنین برای معامله این اوراق بهادار توسط عموم مردم در تراکنش‌‌های بازار ثانویه مورد استفاده قرار گیرد.

همانطور که کوین تلگراف در ماه دسامبر گزارش داد، tZERO برای توسعه یک توکن قرارداد هوشمند برای فروش کبالت که قرار است در سال 2019 راه اندازی شود با شرکت سهامی خصوصی GSR Capital قرارداد بست.

اخیرا Overstock اعلام کرد که بخشی از مالیات‌‌های کسب و کار خود در ایالت اوهایو را با استفاده از بیت کوین (BTC) از طریق پلتفرم پرداخت مالیات کریپتوکارنسی، OhioCrypto.com، پرداخت خواهد کرد. پاتریک بایرن (Patrick Byrne)، مدیر عامل موسس شرکت، گفت: بهترین راه این است که مطمئن شویم ایالات متحده جایگاه خود در خط مقدم اقتصاد جهانی در حال توسعه را از دست نخواهد داد.”

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.