About-Finmag

درباره فینمگ

فینمگ، مخفف عبارت “مجله‌ی مالی” یا همان “Financial Magazine” است! ما یک رسانه هستیم، رسانه‎ای در حوزه‌ی مالی، اقتصادی، فینتک، بلاکچین و کریپتوکارنسی. این روزها نیاز به یک مرجع آموزشی، خبری و دانش‌محور در این حوزه‌ها بیش از پیش حس‌می‌شود. از طرفی وقتی به سراغ منابع می‌رویم، با مفاهیم پیچیده و طبقه‌بندی نشده‌ای مواجه می‌شویم که ما را از یادگیری منصرف می‌کند! حتی نمی‌دانیم باید از کجا شروع کنیم! اما موضوع واقعا این‌قدرها هم پیچیده نیست! ما اینجاییم تا تمام آنچه که شما نیاز دارید درباره‌ی به‌روزترین مفاهیم پولی و مالی دنیا بدانید، با بیانی ساده در اختیارتان بگذاریم.
شما با کمک فینمگ می‌توانید مفاهیم پایه‌ای و پیشرفته‌ی مالی و اقتصادی را بیاموزید و از این پس تصمیمات بهتری نسبت به گذشته بگیرید. همچنین می‌توانید با بازارهای جدید مالی، راه‌کارهای نوین پرداخت، تکنولوژی‌های مالی (فینتک) و دنیای پر رمز و راز رمز ارزها آشنا شوید و با آگاهی و تسلط کامل فعالیت اقتصادی داشته باشید و با ارتقای هوش مالی خود، به سرمایه‌گذاری و انجام معاملات بین‌المللی و کسب و درآمد بپردازید.
فینمگ برای انجام ماموریتش، از دپارتمان‌های مختلفی تشکیل شده است.

 

 

 

دپارتمان تحقیق توسعه فینمگ

دپارتمان تحقیق توسعه فینمگ

از افرادی مسلط به دانش اقتصادی و کریپتوکارنسی تشکیل شده‌است. آن‌‌ها روزانه به بررسی و تحقیق درباره‌ی موضوعات اصلی فینمگ می‌پردازند. مغز متفکر فینمگ!

دپارتمان محتوای متن فینمگ

دپارتمان محتوای متن فینمگ

آن‌ها هر متنی که در فینمگ می‌خوانید را قبلا خوانده‌اند! افرادی ریزبین و دقیق، مسلط به ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی، که می‌کوشند تا مقالاتی با ساختار مناسب و روان را در اختیار شما بگذارند. نویسندگان فینمگ!

دپارتمان صوت و تصویر فینمگ

دپارتمان صوت و تصویر فینمگ

سناریو نویسان، فیلم‌سازان، طراحان و گرافیست‌های فینمگ هستند. ایده‌پردازی و خلاقیت در کنار تسلط به ابزارهای مختلف نرم‌افزاری به آن‌ها کمک می‌کند تا محتواهای چندرسانه‌ای فینمگ را برای شما تولید کنند. کارگردانان فینمگ!

دپارتمان نشر دیجیتال فینمگ

دپارتمان نشر دیجیتال فینمگ

اگر می‌توانیم محتواهای به‌روز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیارتان بگذاریم، این را مدیون افراد دپارتمان نشر دیجیتال هستیم. آن‌ها تلاش می‌کنند تا شما بهترین ارتباط را با فینمگ داشته باشید. ناشران فینمگ!

اطلاعات تماس

تلفن: ۳۴۲۱۶۵۳۸-۰۲۶

ایمیل: [email protected]